Wtorek, 24 listopada
Imieniny: Flory, Jana, Emmy
Czytających: 2817
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Sterenga, Jakóbczyk i Wróbel w meczu gwiazd I ligi?

Wiadomości: Kraj
Czwartek, 4 lutego 2010, 9:50
Aktualizacja: 9:55
Autor: ft
Fot. mswiezy
Polski Związek Koszykówki 14 marca zorganizuje w Krośnie mecz gwiazd I ligi. "Wschód" zmierzy się z "Zachodem". Kibice w całej Polsce od 1 lutego mogą już głosować na zawodników, którzy znajdą się w pierwszych piątkach obu ekip. Wybrać można także dwóch młodzieżowców oraz koszykarzy, którzy staną do konkursu wsadów.

Przed szansą zagrania w meczu gwiazd stanie trzech wałbrzyskich zawodników. W drużynie "Zachodu" być może zaprezentują się Marcin Sterenga, Krzysztof Jakóbczyk oraz nominowany w kategorii młodzieżowiec Marcin Wróbel. Zasady głosowania oraz pełna lista zawodników dostępne są na oficjalnej stronie internetowej pojedynku:
http://meczgwiazd.pzkosz.pl/www/index.php

Nominowani do pierwszej piątki:
Wschód:
rozgrywający / rzucający:
Michał Baran (KS Siarka Tarnobrzeg)
Bartosz Krupa (KS Siarka Tarnobrzeg)
Karol Szpyrka (KS Siarka Tarnobrzeg)
Rafał Glapiński (Sokół Łańcut)
Tomasz Fortuna (Sokół Łańcut)
Piotr Trepka (ŁKS Łódź)
Janavor Weatherspoon (Basket Pruszków)
Adrian Mroczek Truskowski (MOSiR Krosno)
Dariusz Oczkowicz (MOSiR Krosno)
Tomasz Kujawa (Żubry Białystok)
Michał Sikora (Start Lublin)
Michał Jankowski (Politechnika Warszawska)
niski skrzydłowy / silny skrzydłowy:
Adrian Czerwonka (Siarka Tarnobrzeg), Bartosz Dubiel (Sokół Łańcut)
Ireneusz Chromicz (Sokół Łańcut)
Daniel Wall (ŁKS Łódź)
Grzegorz Radwan Basket Pruszków)
Sławomir Nowak (Basket Pruszków)
Piotr Pluta (MOSiR Krosno)
Artur Bajer (Żubry Białystok)
Tomasz Celej (Start Lublin)
Paweł Kowalski (Start Lublin)
Michał Nowakowski (Politechnika Warszawska)
środkowy:
Piotr Miś (Siarka Tarnobrzeg)
Jakub Dłuski (ŁKS Łódź)
Tomasz Deja (MOSiR Krosno)
Tomasz Briegmann (Basket Pruszków)
Rafał Kulikowski (Żubry Białystok)
Łukasz Kwiatkowski (Start Lublin)

Zachód:
rozgrywający / rzucający:
Radosław Basiński (MKS Dąbrowa Górnicza)
Łukasz Szczypka (MKS Dąbrowa Górnicza)
Marcin Flieger (Zastal Zielona Góra)
Grzegorz Kukiełka (Zastal Zielona Góra)
Jarosław Kalinowski (Zastal Zielona Góra)
Grzegorz Mordzak (Prokom II Gdynia)
Sławomir Sikora (Prokom II Gdynia)
Marcin Stokłosa (Spójnia Stargard Szczeciński)
Łukasz Grzegorzewski (Spójnia Stargard Szczeciński)
Łukasz Pacocha (Big Star Tychy)
Krzysztof Samiec (Sudety Jelenia Góra)
Krzysztof Jakóbczyk (Górnik Wałbrzych)
niski skrzydłowy / silny skrzydłowy:
Marcin Chodkiewicz (Zastal Zielona Góra)
Jerzy Koszuta (Spójnia Stargard Szczeciński)
Hubert Mazur (Spójnia Stargard Szczeciński)
Marek Piechowicz (MKS Dąbrowa Górnicza)
Paweł Zmarlak (MKS Dąbrowa Górnicza)
Marcin Salamonik (Big Star Tychy)
Krzysztof Mielczarek (Big Star Tychy)
Kamil Nowak (Big Star Tychy)
Krzysztof Krajniewski (Prokom II Gdynia)
Rafał Niesobski (Sudety Jelenia Góra)
Marcin Sterenga (Górnik Wałbrzych)
Mariusz Piotrkowski (AZS Katowice)
środkowy:
Tomasz Wojdyła (Zastal Zielona Góra)
Mateusz Jarmakowicz (Zastal Zielona Góra)
Adam Lisewski (MKS Dąbrowa Górnicza)
Piotr Zieliński (MKS Dąbrowa Górnicza)
Wiktor Grudziński (Spójnia Stargard Szczeciński)
Tomasz Milewski (AZS Katowice)

Nominowani młodzieżowcy:
Wschód:
Jakub Dłuski (ŁKS Łódź)
Dariusz Kalinowski (ŁKS Łódź)
Kacper Kromer (ŁKS Łódź)
Karol Szpyrka (Siarka Tarnobrzeg)
Wojciech Pisarczyk (Sokół Łańcut)
Michał Aleksandrowicz (Basket Pruszków)
Adrian Suliński (Basket Pruszków)
Kamil Michalski (MOSiR Krosno)
Adam Mysliwiec (Start Lublin)
Tomasz Prostak (Start Lublin)
Marek Popiołek (Politechnika Warszawa)
Krzysztof Sulima (Politechnika Warszawa)
Michał Nowakowski (Politechnika Warszawa)
Mateusz Ponitka (Politechnika Warszawa)
Kamil Uriasz (Siarka Tarnobrzeg)
Mariusz Rapucha (Żubry Białystok)

Zachód:
Marek Piechowicz (MKS Dąbrowa Górnicza)
Paweł Bogdanowicz (MKS Dąbrowa Górnicza)
Kamil Nowak (Big Star Tychy)
Piotr Hałas (Big Star Tychy)
Mateusz Jarmakowicz (Zastal Zielona Góra)
Rafał Rajewicz (Zastal Zielona Góra)
Sebastian Szymański (Sudety Jelenia Góra)
Krzysztof Krajniewski(Prokom II Gdynia)
Piotr Wojdyr(Prokom II Gdynia)
Aleksander Krauze (Prokom II Gdynia)
Mateusz Dziemba (AZS Katowice)
Karol Leszczyński (AZS Katowice)
Tomasz Gembus (AZS Katowice)
Łukasz Bodych (Spójnia Stargard Szczeciński)
Paweł Polowy (Spójnia Stargard Szczeciński)
Marcin Wróbel (Górnik Wałbrzych)

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group