Czytających: 4112

Szczawno-Zdrój: Trudna runda

Wtorek, 26 listopada 2019, 10:12
Aktualizacja: 10:25
Koszykarze III–ligowego MKS–u Basket Szczawno–Zdrój ulegli we własnej hali ekipie z Oleśnicy 58–81.

Ten sezon na razie nie idzie po myśli zespołu z uzdrowiska. Szczawno wygrało zaledwie 2 mecze, a porażka z Oleśnicą jest już piątą.

Już pierwsza kwarta pokazała, że zespół gości przyjechał po wygraną i po 10 minutach było 10-21. W drugiej ćwiartce gra podopiecznych Bartłomieja Józefowicza wyglądała jeszcze gorzej, a ekipa z Oleśnicy powiększała przewagę i w efekcie do przerwy było 25-48. W drugiej części nasza drużyna nie potrafiła odwrócić losów meczu, a spokojnie grający goście kontrolowali wydarzenia na parkiecie i ostatecznie wygrali różnicą 23 punktów.

MKS Basket Szcawno-Zdrój - KK Oleśnica 58-81 (10-21, 15-27, 20-18, 13-15)

Szczawno: Myślak 14, Stochmiałek 10, Józefowicz 9, Kaczuga 8. Adranowicz 4, Pawlikowski 4, Olszewski 4, Kowalski 3, Piros 1, Pilarczyk 1, Sulikowski 0.