Poniedziałek, 1 marca
Imieniny: Antoniego, Dawida, Radosława
Czytających: 1935
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/Tychy: Walkower z Tychami?

Piątek, 26 listopada 2010, 11:13
Aktualizacja: 11:14
Autor: PAW
Wałbrzych/Tychy: Walkower z Tychami?
Fot. red
Działacze GKS–u Tychy mają już tylko kilkadziesiąt godzin na uregulowanie zaległości finansowych. Jeśli tego nie zrobią, PZKosz przyzna walkower wałbrzyskiemu Górnikowi.

Nasi koszykarze mieli zmierzyć się z ekipą GKS-u Tychy w sobotę 27 listopada. Od kilku tygodni klub z Tychów boryka się z problemami finansowymi i ze względu na zaległości finansowe został zawieszony przez PZKosz. Wydział Gier i Dyscypliny PZKosz poinformował, że po uwzględnieniu orzeczenia Komisji Odwoławczej PZKosz postanowiono zweryfikować mecz pomiędzy GKS Tychy a Zniczem Basket Pruszków jako walkower dla przeciwnika wynikiem 2:0 w punktach meczowych oraz 20:0 w punktach koszowych.

Teraz sytuacja może się powtórzyć. Jeśli GKS nie spełni oczekiwać PZKosz, Górnik otrzyma dwa punkty bez walki.

Wydział Gier i Dyscypliny PZKosz wydał też decyzję, że mecz pierwszej ligi pomiędzy Astorią Bydgoszcz i Spójnią Stargard Szczeciński rozegrany w dniu 6 listopada został zweryfikowany jako walkower 2-0 (20-0) dla gospodarzy za grę nieuprawnionego zawodnika w zespole Spójni (Marcin Stokłosa), ukaranego wcześniej trzema przewinieniami technicznymi.

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group