Sobota, 31 października
Imieniny: Augusta, Krzysztofa
Czytających: 1859
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Włamywał się do do altan ogrodowych

Wiadomości: Wałbrzych
Piątek, 20 marca 2015, 6:25
Aktualizacja: 7:11
Autor: opr.red.
Fot. www.walbrzych.policja.gov.pl
Działania policjantów z pierwszego komisariatu w Wałbrzychu dotyczące szeregu włamań do altan ogrodowych zaowocowały rozpracowaniem i zatrzymaniem sprawcy tych przestępstw. Jego łupem padły głównie przewody elektryczne oraz różne przedmioty, których część funkcjonariusze odzyskali.

Do Komisariatu Policji I w Wałbrzychu od jakiegoś czasu wpływały zgłoszenia dotyczące szeregu włamań do altan ogrodowych na terenie powiatu, z których ginęły podręczne narzędzia, metalowe elementy i głównie przewody elektryczne. Sprawą zajęli się policjanci pionu kryminalnego. Ich działania oraz dokładna analiza wszystkich zdarzeń, zaowocowały rozpracowaniem i zatrzymaniem sprawcy tych przestępstw. Okazał się nim 43–letni wałbrzyszanin.

Podczas eksperymentu procesowego podejrzany wskazał funkcjonariuszom aż 80 miejsc, gdzie dokonał włamania. W toku przeszukania pomieszczeń mieszkalnych należących do zatrzymanego policjanci ujawnili i zabezpieczyli część skradzionego mienia. 43-latkowi przedstawiono zarzuty kradzieży z włamaniem, za co grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Każdy, kto na publikowanych zdjęciach rozpoznaje swoją własność, proszony jest o osobisty lub telefoniczny kontakt z policjantami z Komisariatu Policji I w Wałbrzychu przy ulicy Wrocławskiej 69, pod numerem (74)-84-20-331.

źródło: www.walbrzych.policja.gov.pl

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group