Poniedziałek, 6 lutego
Imieniny: Doroty, Pawła
Czytających: 4967
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

powiat wałbrzyski: Wojewoda zadecyduje o losie radnej powiatowej

Środa, 15 maja 2019, 9:36
Aktualizacja: Czwartek, 16 maja 2019, 10:53
Autor: red
powiat wałbrzyski: Wojewoda zadecyduje o losie radnej powiatowej
Fot. archiwum
Wojewoda Paweł Hreniak rozpatrzy wniosek o uchylenie uchwały Rady Powiatu Wałbrzyskiego w sprawie wyrażenia zgody na rozwiązanie stosunku pracy z radną Jolantą Woźniak.

Zdaniem radnych #Dialog #Współpraca #Działanie, Rada Powiatu Wałbrzyskiego podjęła uchwałę pomimo ewidentnych dowodów na to, że wniosek o wyrażenie zgody na rozwiązanie stosunku pracy z radną Jolantą Woźniak miał związek z wykonywaniem przez nią mandatu radej.
- Prezes ZGM Sp. z o.o., której pracownikiem piastującym samodzielne stanowisko ds. administracji cmentarzami, jest radna Jolanta Woźniak, w uzasadnieniu do wniosku o wyrażeniu zgody na rozwiązanie stosunku pracy z radną jako powód podała reorganizację zakładu, w wyniku której konieczna jest likwidacja zajmowanego przez radną stanowiska. W uzasadnieniu do wniosku Pani Prezes powołała się na przeprowadzony między czerwcem a wrześniem 2018 roku audyt zewnętrzny, który rzekomo wskazywał potrzebę reorganizacji w spółce. Tymczasem audytor twierdzi, że nie zalecał likwidacji tego stanowiska - informuje Jarosław Buzarewicz, radny powiatu wałbrzyskiego, przewodniczący klubu radnych #Dialog #Współpraca #Działanie.

Zdaniew radnych opozycji, rzeczywistym powodem wniosku o wyrażenie zgody na rozwiązanie stosunku pracy z radną Jolantą Woźniak, jest poparcie udzielone przegranej kandydatce na Burmistrza Boguszowa-Gorce Sylwii Dąbrowskiej.

Twoja reakcja na artykuł?

12
27%
Cieszy
1
2%
Hahaha
1
2%
Nudzi
1
2%
Smuci
2
5%
Złości
27
61%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (13)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group