Czytających: 4482

Szczawno-Zdrój: Wygrali 50 punktami

Sobota, 5 marca 2022, 21:19
Aktualizacja: 21:26
Koszykarze III–ligowego MKS–u Basket Szczawno–Zdrój pokonali zdecydowanie Turów Zgorzelec 103–53.

Już pierwsza kwarta pokazała, że podopieczni Bartłomieja Józefowicza będą w tym meczu dominować. Nasi grali nieźle w ataku i przede wszystkim prezentowali szczelną obronę i w efekcie po 10 minutach było 22-10. W drugiej ćwiartce przewaga uzdrowiskowego zespołu była jeszcze bardziej wyraźna. Cieszyła zwłaszcza gra ofensywna. Do przerwy było 52-22. Trzecia kwarta to dalsza dominacja miejscowych i powiększanie przewagi. Nasi nie mieli litości dla przeciwnika i po 30 minutach było już 80-39. Ostatnie 10 minut niczego w grze obu zespołów nie zmieniło i tylko kwestią czasu było, keidy MSK przekroczy barierę 100 punktów.

MKS Basket Szczawno-Zdrój - Turów Zgorzelec 103-53 (22-10, 30-12, 28-17, 23-14)

MKS: Adranowicz 30, Niziński 29, Skwark 11, Stochmiałek 10, Ewiak 7, Wasilewicz 6, Warmiłło 5, Rasztar 3, Sulikowski 2.