Wtorek, 7 lutego
Imieniny: Romana, Ryszarda, Romualda
Czytających: 5349
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Z Wielką Brytanią

Środa, 13 listopada 2019, 9:30
Aktualizacja: 9:34
Autor: JAZ
Wałbrzych: Z Wielką Brytanią
Fot. JAZ
W Centrum Aktywnego Wypoczynku Aqua Zdrój w Wałbrzychu odbyła się konferencja prasowa przed meczem polskiej reprezentacji w koszykówce kobiet z Wielką Brytanią.

Wzięli w niej udział generalny manager Ewelina Kobryn, kapitan zespołu Martyna Koc oraz trener Maroš Kováčik. Cała trójka dość ostrożnie wypowiadała się na temat szans polskiej drużyny w meczu przeciwko obecnie wyżej notowanej drużynie z wysp.

Ewelina Kobryn zauważyła, że w wałbrzyskiej hali jest wszystko co potrzebne, aby spokojnie przygotować się do meczu.
- Tym razem występuję tutaj w zupełnie innej roli. Jest nowy trener, nowy zespół, ale mam nadzieję, że nowy rozdział rozpoczniemy wygraną z Wielką Brytanią - mówiła Kobryn.

Podobnego zdania był trener biało-czerwonych.
- Bardzo dziękuję Związkowi za przygotowanie tak dobrych warunków. Możemy spokojnie trenować przed meczem. Sam skład mamy jaki mamy. Kontuzjowane zawodniczki zostały zastąpione innymi. Przeprowadziliśmy kilka udanych treningów. Oczywiście potrzebujemy ich znacznie więcej, żeby wszystko dobrze poukładać, jednak myślę, że znamy system gry rywala na tyle dobrze, żeby już teraz też dobrze się przygotować - zaznaczył Maroš Kováčik.

- W reprezentacji miałam być okazję kilka razy. To co nas tu spotkało, przerasta nasze oczekiwania. Sztab szkoleniowy jest również dobrze przygotowany. Przekazał nam merytoryczną wiedzę na temat przeciwnika. Myślę, że z tego powodu też jesteśmy dobrze przygotowane. Mam nadzieję, że zagramy jako kolektyw i wygramy w czwartek - dodała kapitan zespołu.

Twoja reakcja na artykuł?

2
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group