Piątek, 27 maja
Imieniny: Jana, Juliusza
Czytających: 4312
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Za nami zlot dolnośląskich struktur partii Razem

Środa, 25 listopada 2015, 11:56
Aktualizacja: 17:55
Autor: red
REGION: Za nami zlot dolnośląskich struktur partii Razem
Fot. użyczone
21 listopada w Sanatorium Kultury we Wrocławiu odbył się zlot członków partii Razem ze wszystkich dolnośląskich okręgów: jeleniogórskiego, legnickiego, wałbrzyskiego i wrocławskiego.

W spotkaniu uczestniczyły również przedstawicielki Zarządu Krajowego – Katarzyna Paprota i Marcelina Zawisza oraz członkowie partii z okręgu opolskiego.

Zlot zorganizowano z okazji półrocza istnienia Razem. W tym czasie partii udało się wystartować w wyborach parlamentarnych we wszystkich okręgach wyborczych i uzyskać 3,62 % poparcia wśród głosujących. W najbliższych miesiącach partia Razem zamierza skupić swe wysiłki na rozbudowie struktur w całym kraju.
- Do partii po wyborach zgłosiło się 4 tysiące osób, to są kolejne 4 tysiące osób pomocne w budowaniu wiarygodnej, rzetelnej lewicy, która będzie stawała w obronie ludzkiej pracy - mówi Marcelina Zawisza.

Na Dolnym Śląsku lokalne struktury rozwijają się bardzo dynamicznie – niedawno, jako trzeci w województwie, utworzony został okręg wałbrzyski.

Zlot poprzedziła wspólna konferencja gości z Zarządu Krajowego oraz przedstawicieli partii z Dolnego Śląska. Członkinie i członkowie Razem rozmawiali z dziennikarzami o radykalizacji skrajnej prawicy w Polsce, a także o codziennych problemach mieszkańców regionu: mieszkalnictwie oraz stanie komunikacji publicznej.

Czytaj również

Komentarze (9) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group