Czwartek, 29 października
Imieniny: Wioletty, Jacka
Czytających: 2725
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Za posiadanie narkotyków staną przed sądem

Wiadomości: Wałbrzych
Wtorek, 13 lutego 2018, 8:45
Aktualizacja: 11:48
Autor: red
Fot. KMP Wałbrzych
Narkotyki w postaci amfetaminy ujawnili i zabezpieczyli w miniony piątek po południu w dwóch mieszkaniach na terenie naszego miasta wałbrzyscy policjanci. Funkcjonariusze realizując informacje własne zatrzymali do prowadzonych spraw 38–letnią wałbrzyszankę oraz 23–letniego wałbrzyszanina.

38-latka została zatrzymana 9 lutego około godziny 14:00 przy ul. Kątowej w Wałbrzychu przez policjantów Komisariatu Policji V oraz "kryminalnych" wałbrzyskiej komendy. Kobieta przechowywała w miejscu zamieszkania środki psychotropowe w postaci amfetaminy, z których można było przygotować 100 porcji handlowych tego narkotyku.

Tego samego dnia o godzinie 15:30 podczas działań operacyjnych funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego oraz Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu udali się natomiast na ul. Osiedleńców w Wałbrzychu, gdzie w mieszkaniu 23-latka także ujawnili środki psychotropowe w postaci amfetaminy. Tym razem było to 67 porcji handlowych tego narkotyku.

Za posiadanie środków psychotropowych kobieta i mężczyzna odpowiedzą teraz przed sądem. Wg Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii grozi im kara pozbawienia wolności do lat 5.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group