Niedziela, 11 kwietnia
Imieniny: Filipa, Leona
Czytających: 2253
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Zatrzymali podejrzaną o czerpanie korzyści z cudzego nierządu

Środa, 4 marca 2015, 13:28
Aktualizacja: 13:39
Autor: opr.red.
Wałbrzych: Zatrzymali podejrzaną o czerpanie korzyści z cudzego nierządu
Fot. red.
Nawet do 3 lat pozbawienia wolności grozić może kobiecie zatrzymanej przez wałbrzyskich policjantów, podejrzanej o czerpanie korzyści z cudzego nierządu.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu, w wyniku podjętych działań, zatrzymali kobietę podejrzaną o czerpanie korzyści z prostytucji. Zatrzymana, to 34 – letnia mieszkanka Wałbrzycha. Kobieta usłyszała już zarzuty.

W wyniku prowadzonych czynności operacyjnych, funkcjonariusze ustalili, że podejrzana od października 2014 r. wynajmowała pokój w swoim mieszkaniu, na tzw. godziny. W ten sposób, za odpowiednią opłatą, stworzyła sprzyjające warunki „do pracy”, co najmniej dwóm innych kobietom.

Zabezpieczony podczas przeszukania mieszkania materiał dowodowy potwierdził, iż 34 - latka sutenerstwo traktowała, jako stałe źródło dochodu. Zatrzymana usłyszała zarzut czerpania korzyści majątkowych z nierządu. Za czyn, o który jest podejrzana, grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat. O dalszym losie zatrzymanej zdecyduje teraz sąd.

źródło: www.walbrzych.policja.gov.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group