Sobota, 24 października
Imieniny: Marcina, Rafała, Antoniego
Czytających: 2701
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Zibrow kontra Kruczkowski

Wiadomości: Wałbrzych
Czwartek, 3 marca 2011, 6:52
Aktualizacja: 19:23
Autor: Sven
Andrzej Zibrow
Fot. red
Andrzej Zibrow zagroził Piotrowi Kruczkowskiemu sądem. Na polubowne załatwienie sprawy Prezydent ma czas do piątku, 4 marca.

W wałbrzyskiej polityce ciągle nie ma spokoju. W dodatku coraz częściej przenosi się ona do sądów lub prokuratur, łącznie z generalną. W sądzie od dwóch miesięcy rozstrzygają się wnioski o unieważnienie wyborów, w prokuraturze okręgowej stawiane są zarzuty o kupowanie głosów, a do generalnej trafiło nagranie Rosiaka z Ludwiczukiem. Z kolei wczoraj, WWS złożyła zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez prezydenta Kruczkowskiego. Tym razem chodzi o naruszenie dóbr osobistych Andrzeja Zibrowa przez Piotra Kruczkowskiego.

Poniżej treść pisma w tej sprawie:

Wałbrzych 02.03.2011r.

Andrzej Zibrow
ul. Makowa 2
58-306 Wałbrzych

Pan
Piotr Kruczkowski
Prezydent Miasta Wałbrzych
Członek Zgromadzenia
Wałbrzyskiego Związku
Wodociągów i Kanalizacji
Szanowny Panie Prezydencie

W dniu 02 marca 2011r. powziąłem informację, iż na posiedzeniu Zgromadzenia członków Wałbrzyskiego Związku Wodociągów i Kanalizacji, które miało miejsce 28 lutego 2011r. w swojej wypowiedzi, która została upubliczniona w programie informacyjnym Telewizja Twoja, naruszył Pan moje dobra osobiste. Cytuję „pisma pana Andrzeja Zibrowa, który przedstawia tutaj swoją kandydaturę na prezesa zgromadzenia, pozwólcie Państwo, że ja wezmę na siebie trud sprawdzenia tych danych, które tutaj są, dlatego że posiadam informację, ale nie chcę jej w tej chwili upubliczniać, bo nie mam potwierdzenia, że nie wszystkie dane tu zawarte są prawdziwe”

Z zacytowanej wypowiedzi jednoznacznie wynika, że poinformował Pan członków zgromadzenia oraz media, iż w skierowanej aplikacji dotyczącej ewentualnej propozycji zatrudnienia na stanowisku przewodniczącego zarządu WZWiK w Pana ocenie zawarłem nieprawdziwe dane.

Tą wypowiedzią niezgodną z prawdą naruszył Pan w sposób publiczny moje dobre imię. Ponadto działając w sposób świadomy i celowy spowodował Pan utratę zaufania publicznego wobec mnie, u osób którzy tej informacji wysłuchali.

W związku z powyższym żądam usunięcia skutków naruszenia mego dobra osobistego w ciągu 24 godzin tj do dnia 4 marca 2011r. do godziny 11,00. Żądam aby złożył Pan oświadczenie pisemne skierowane do mnie, informujące iż Pana zacytowana wypowiedź jest nieprawdziwa. Jednocześnie wnoszę, aby wnioskowane oświadczenie zostało upublicznione we wszystkich mediach lokalnych, jak również zostanie doręczone do wszystkich członków zgromadzenia WZWiK.

Stosownie do uregulowań określonych w art 29 w związku z art. 448 Kodeksu Cywilnego (Dz U z 1964 Nr 16 poz. 93 z pózn. zmianami) wnoszę o zapłatę na rzecz Domu Małego Dziecka w Wałbrzychu przy ul. Asnyka kwoty 5000,00 zł. Wpłata tej kwoty na wskazany cel społeczny oraz złożenie żądanego oświadczenia będzie potwierdzeniem usunięcia skutków naruszenia przez Pana mojego dobra osobistego.

Równocześnie, informuję, iż brak realizacji mego żądania w określonym wyżej terminie spowoduje, iż wystąpię ze stosownym pozwem na drogę postępowania sądowego.

Otrzymują:

1. Adresat
2. Członkowie zgromadzenia WZWiK
3. Media lokalne

Z poważaniem

Andrzej Zibrow

Czytaj również

Komentarze (23) Dodaj komentarz

~sic 3-03-2011 7:21
i wlasnie dlatego nie nadajesz sie chlopie na przewodniczacego zarzadu
~hmmm 3-03-2011 7:55
i wlasnie Krukoszenko nie nadaje sie na prezydenta. Klamliwa obludna...
~Rebel Yell 3-03-2011 8:10
Dziwne skoro Slonce wierzylo w kompetencje i wyksztalcenie Stefka to dlaczego nie chcial uwierzyc w cv Marka ? Pewnie idac tokiem rozumowania ze i tak nikt nie moze byc lepszy od krola Juliana.
~Jan 3-03-2011 8:36
A co na to Rysiek Nowak i jego "zespół" doradców z Białego Kamienia?
~Oskar 3-03-2011 9:00
Co robicie dla ludzi i miasta oprócz chodzenia do prokuratury i sądów ?????????????????????
~hmmm 3-03-2011 9:05
Oskarze, troche ci sie role pomieszaly. Koalicja rzadzaca jest od dzialania, opozycja od patrzenia wladzy na rece. Sam dobrze wiesz, ze kazdy wniosek opozycji na radzie miasta jest z gory odrzucany w glosowaniu. Wiec nie uprawiaj demagogi. A tu cos o kolejnym przekrecie. Slyszalem, ze koles remontowal lokal pod przedszkole Michalek na ul Grota na dlugo przed rozpoczeciem przetargu na ten lokal. Podejrzewam, ze przetarg byl ustawiony
~leon 3-03-2011 10:38
Trzymam kciuki Panie ZIBROW!!! Jeżeli ICH Prezydent Wałbrzycha narusza Pana dobra osobiste,Pana dobre imię to po to Państwo stworzyło sieć instyucji, w tym aparat sprawiiedliwosci, aby w przypadku naruszenia prawa orzekał o winie. Dzięki takim jak Pan może mniej będzie w polityce arogancji, bufonady i zadufania. A w przypadku Pana wygranej dodatkowo ucieszą się dzieci w domu dziecka.
~ 3-03-2011 11:23
Banda idiotów ...
~ma rację chłopina 3-03-2011 12:28
Wreszcie ktoś odważny kto nie jest zastraszony w żaden sposób np. utratą pracy i kto potrafi dowieść prawdy. Tak trzymać Panie Zibrow a WAŁBRZYSKIEJ KOTERII MÓWIMY ZDECYDOWANE STOP !!! STOP !!! I JESZCZE RAZ STOP !!! Koterię i układy towarzyskie wyplenić bo to nie jest dobre dla Wałbrzycha.
~kjw 3-03-2011 13:38
Ja też, nie jestem zastraszony, dlatego mówię: Pocałujcie Kruczkowskiego w d-pę. Banda donosicieli i nieudaczników. Po co Rysiowi walka o toalety publiczne skoro sami robicie z Wałbrzycha kibel. Jedyna recepta dla Wałbrzycha jest taka, żeby donosić do prokuratury. Kto będzie rządził Wałbrzychem to jedna rzecz, a jaki syf robicie z Wałbrzychu w Polsce to jest porażające. Znaleźli się mężowie opatrznościowi Lubiński, Wild i "kryształowy" Rosiak. Ha,Ha,Ha,Ha
~lucha1 3-03-2011 14:04
Jeden wart drugiego.Banda idiotów.Jeszcze niech do tego dołączą Rosiaki i mamy bezpłatny kabaret.
~hmmm 3-03-2011 14:09
w koncu sie wszystkie zakazane mordy wykosza. Dosc obludy i zlodziejstwa rzadzacych!
~452 3-03-2011 14:45
Szkoda słów ,aż nie chce się czytać . Wszyscy lgną po władzę
~do do kjw 3-03-2011 15:07
Ale "cięta" riposta.Ha.Ha. Ps. Wiesz co to jest "riposta"?
~również do kjw 3-03-2011 15:14
Czyżbyś KJW tez należał do KOTERII. Jakbyś uczciwie pracował w strefie na 3 zmiany za 1400 coś tam zł to byś tak Colgata nie chwalił. A co załatwiona posadka w wodocią__h za parę tysiączków i wszystko okey. Lepiej byś na bezrobociu posiedział trochę i zaraz zmieniłby Ci się punkt widzenia. A tak na marginesie to widze po tobie że umiesz stosować zagrywki psychologiczne, niby obraz Wałbrzycha w Polsce a w rzeczywistości układy, układziki i własne dobro. Przecież TY KJW jesteś najważniejszym Wałbrzyszaninem. Tylko ty się liczysz nikt więcej. I twoji kolesie co myślą tak jak ty. Gratulacja OBŁUDY!
~leon 3-03-2011 17:37
Apeluję do poprzedników o uspokajanie emocji przed rozpoczęciem wpisów. Dobrze jest przy tym wziąć głęboki oddech i pomedytować chwilę wyobrażając sobie , że patrzymy na wałbrzyski światek z wysokości Chełmca. Są rzeczy , na które mamy wpływ i takie , na które tylko nam się wydaje ten wpływ możliwy. Do rzeczy, na które obecnie My WAŁBRZYSZANIE mamy napewo realny wpływ należy jesienne referendum w sprawie odwołania obecnego Ich PREZYDENTA.
~ 3-03-2011 19:30
Szkoda, że za taki paragraf nie zamykają do więzienia...
~do leona 3-03-2011 19:51
Zgadzam się z Tobą. JA WAŁBRZYSZANIN CHCĘ REFERENDUM - PÓJDĘ, WEZMĘ UDZIAŁ I ODWOŁAM. Wtedy wreszcie w 2012 zapanuje NORMALNOŚĆ. BO W NASZYM MIEŚCIE POTRZEBA NORMALNOŚCI, WAŁBRZYCH JEST PIĘKNY ALE BEZ PEWNYCH OSÓB. Niech pójdą wszystkie młode, wykształcone osoby, renciści, emeryci, studenci i a przede wszystkim osoby które pracują w strefie. Uda się, DAMY RADĘ. Razem zmienimy to miasto. Jeszcze zaświeci słoneczko, jeszcze będzie normalnie jak we Wrocławiu. Przecież nasz ukochany Wałbrzych to drugie po Wrocku miasto w województwie. Tam jest dobrze a u nas taka stagnacja. Ale to się zmieni bo w nas biednych ludziach tkwi potencjał!!!
~Banita 3-03-2011 20:36
Andrzej tak trzymaj !!! A referendum na jesieni swoją drogę damy rade...
~tycjan 3-03-2011 20:51
Gratuluję Panie Andrzeju.Jestem przekonany, ze dowiedzie pan swojej racji w sądzie.Bo p. Kruczkowski nie zna takiego pojęcia jak HONOR.A swoją drogą to bardzo prezydentowi zależy na tym,aby przewodniczącym był jak zwykle człowiek PO.Przecież nie ich winą jest,że kupowano głosy.Winą jest,ze dali się złapać.Taka jest moralność wałbrzyskiej PO.
~mam w d... referenda 4-03-2011 7:55
Kolejne referendum, kolejne pieniądze wywalone w błoto! Nie ważne w jakim celu, mało kto odda swój głos przekonał się Wild przekona się i każdy inny.
~do mam w d referenda 4-03-2011 10:33
Nie, nie, nie. Akurat tych pieniążków publicznych na te referendum nie szkoda. One z pewnością będą słusznie spożytkowane. Koteria upadnie na kolana! STOP KOTERII !! Może pod tym chasłem pójdźmy Wszyscy Wspólnie na Wybory.
~miodo 6-03-2011 21:33
Wreszcie ktoś pokazał,że prezydenta tez można zmusić do tego,aby nie obrażał bezpodstawnie mieszkańców.Przez ostatnie lata stało się zasadą, że członkowie PO są ponad prawem.Dla nich posady,rady nadzorcze w spółkach komunalnych i WZWiK władza niepodzielna.I oburzenie,że ktoś ośmielił się powiedzieć prezydentowi, że niema prawa pleść takich głupot,że opozycja nie ma takich osób , które są w stanie podołać w prowadzeniu WZWiK po odwołanym Stefanosie E.Niech prezydent nie obraża wałbrzyszan.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group