Niedziela, 25 września
Imieniny: Aurelii, Władysława
Czytających: 2628
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: 15–latek włamywał się i okradał altanki

Poniedziałek, 22 kwietnia 2013, 6:23
Aktualizacja: 7:27
Autor: opr.red.
Wałbrzych: 15–latek włamywał się i okradał altanki
Fot. red.
Co najmniej kilka kradzieży i włamań do altanek na terenie Wałbrzycha i Szczawna Zdroju ma na swoim koncie zatrzymany przez policję 15–letni mieszkaniec Wałbrzycha. Po ustaleniu przez funkcjonariuszy, kto jest sprawcą tych przestępstw, został on ujęty w swoim mieszkaniu.

Zatrzymany, to 15-letni mieszkaniec Wałbrzycha. Do zatrzymania doszło w jego miejscu zamieszkania. Funkcjonariusze wcześniej otrzymali zgłoszenie o włamaniu do altany ogrodowej na terenie Szczawna Zdroju, skąd sprawca ukradł narzędzia ogrodowe. Policjanci zajmujący się tą sprawą szybko ustalili i dotarli do sprawcy włamań.

Wyjaśniając okoliczności tej sprawy, okazało się, że to nie jedyne włamanie do altany na terenie powiatu wałbrzyskiego. Policjanci udowodnili na chwilę obecną zatrzymanemu, co najmniej dziesięć tego typu przestępstw. Jego łupem padały najczęściej narzędzia ogrodnicze i przedmioty metalowe, które sprzedawał w punktach skupu złomu na terenie miasta. Obecnie funkcjonariusze wyjaśniają dalej wszystkie okoliczności przestępczej działalności podejrzanego. Sprawdzają m.in. czy nie ma na swoim koncie jeszcze innych podobnych włamań i kradzieży. Teraz o jego losie zadecyduje sąd rodzinny.

źródło: www.walbrzych.policja.gov.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group