Piątek, 27 stycznia
Imieniny: Anieli, Jana, Jerzego
Czytających: 3966
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Amfetamina zamiast czekoladek

Piątek, 7 maja 2021, 6:46
Autor: red
Wałbrzych: Amfetamina zamiast czekoladek
Fot. KMP Wałbrzych
Funkcjonariusze z ogniwa wywiadowczego wałbrzyskiej komendy zabezpieczyli w miniony wtorek 1900 porcji handlowych narkotyków oraz 11 porcji handlowych marihuany ukrytych w opakowaniu po czekoladkach.

Środki psychotropowe w postaci amfetaminy w ilości 1900 porcji handlowych narkotyków oraz 11 porcji handlowych marihuany, ujawnili i zabezpieczyli w miniony wtorek funkcjonariusze z ogniwa wywiadowczego wałbrzyskiej komendy. Niedozwolone substancje zarówno przy sobie jak i w swoim mieszkaniu posiadał 38-letni wałbrzyszanin.

W miniony wtorek w godzinach porannych na ul Wańkowicza w Wałbrzychu funkcjonariusze Ogniwa Wywiadowczego Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu zatrzymali 38-letniego mężczyznę, u którego ujawnili zabronione substancje w postaci marihuany i amfetaminy. Kolejno mundurowi udali się do miejsca zamieszkania zatrzymanego, gdzie w trakcie przeszukania policjanci w schowanym pod stołem opakowaniu po czekoladkach ujawnili znaczną ilość substancji psychotropowych w postaci amfetaminy, zabezpieczyli również wagę elektroniczna i pieniądze w kwocie 1 tysiąca złotych. Narkotyki zostały przekazane do dalszych badań, a 38-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Łącznie stróże prawa zabezpieczyli ponad 1900 porcji handlowych narkotyków oraz 11 porcji handlowych marihuany.

Zatrzymanego doprowadzono do prokuratury, gdzie wobec 38-latka zastosowano środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji oraz poręczenie majątkowe w kwocie 1 tysiąca złotych.

Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii, za posiadanie znacznych ilość środków odurzających lub substancji psychotropowych, sprawca podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.

Twoja reakcja na artykuł?

3
75%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
25%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group