Piątek, 1 marca
Imieniny: Antoniego, Dawida, Radosława
Czytających: 4354
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/Kraj: Bliżej spraw mieszkańców

Piątek, 1 grudnia 2023, 7:24
Autor: red
Wałbrzych/Kraj: Bliżej spraw mieszkańców
Fot. Sylwia Bielawska/facebook
Za posłanką Sylwią Bielawską trzy posiedzenia komisji sejmowych – Edukacji, Rodziny i Polityki Społecznej oraz Sprawiedliwości i Praw Człowieka.

Ale również wtorkowe obrady to powołanie Rzecznika Praw Dziecka, członka Państwowej Komisji ds. przeciwdziałania wykorzystaniu seksualnemu małoletnich, pierwsze czytania ustaw oraz powołanie 3 Komisji Śledczych odnośnie wyborów kopertowych, Pegasusa oraz wiz. To dla posłanki Bielawskiej też dzień pierwszego wystąpienia z mównicy sejmowej, a także pierwsze czytanie obywatelskiego projektu o wynagrodzeniu dla pracowników medycznych, przyjęcie ustawy TAK dla In Vitro, odwołanie członków komisji ds. badania wpływów rosyjskich Lex Tusk.

- A do tego posiedzenia zespołów parlamentarnych. Zostałam wiceprzewodniczącą Dolnośląskiego Zespołu Parlamentarnego. Już w poniedziałek spotkamy się w GDDKiA we Wrocławiu, aby omówić rozwój infrastruktury drogowej na Dolnym Śląsku. A ponieważ samorządowcy mają teraz silną reprezentację w parlamencie powołaliśmy też Zespół Samorządowy - nie ma dnia bez dyskusji na temat tego, co możemy zrobić dla tych, którzy nam zaufali i oddali na nas głos. Mamy już przygotowane pierwsze wnioski do realizacji z myślą o naszych mieszkańcach. I właśnie z myślą o rozwoju i możliwościach zostałam też członkinią Zespołu ds. Infrastruktury Sportowej. Praca od rana do późnych godzin nocnych, ale jest satysfakcja - tak ocenia ostatnie dni posłanka Sylwia Bielawska.

Twoja reakcja na artykuł?

22
32%
Cieszy
9
13%
Hahaha
2
3%
Nudzi
1
1%
Smuci
3
4%
Złości
32
46%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (47)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group