Niedziela, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 4573
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Czarny Bór: Była nietrzeźwa i uszkodziła drzwi

Czwartek, 15 lutego 2018, 10:13
Aktualizacja: 12:16
Autor: red
REGION, Czarny Bór: Była nietrzeźwa i uszkodziła drzwi
Fot. KMP Wałbrzych
W wyniku działań operacyjnych funkcjonariusze Komisariatu Policji w Boguszowie–Gorcach zatrzymali 37–latkę podejrzaną o zniszczenie drzwi wejściowych do klatki schodowej w jednym z budynków przy Głównej w Czarnym Borze. Kobieta za akt wandalizmu odpowie teraz przed sądem.

Boguszowcy policjanci realizując informację własną zatrzymali 37-letnią mieszkankę Czarnego Boru w miniony wtorek po południu. W trakcie podjętych czynności funkcjonariusze udowodnili kobiecie, iż 23 stycznia tego roku około godziny 23:00 poprzez kilkakrotne rzucenie donicą w drzwi budynku wielorodzinnego dokonała ich zniszczenia. Straty właściciel posesji wycenił na kwotę około 2 tysięcy złotych. Kobieta przyznała się do zarzucanego jej czynu i złożyła wyjaśnienia.

Sprawczyni podczas przeprowadzania przez policjantów czynności procesowych oświadczyła, że w momencie zdarzenia była nietrzeźwa, a wyładowała się na drzwiach, gdyż nie mogła dostać się do budynku. 37-latka stanie teraz przed sądem. Za uszkodzenie mienia grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group