Środa, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 1674
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Druga kolejka OSiR Basket Ligi za nami

Wiadomości: Wałbrzych
Czwartek, 4 listopada 2010, 14:56
Aktualizacja: 15:03
Autor: red
Fot. Iwona Ziółkowska
Po dwóch rundach spotkań na czele już RMC Basket. Mimo iż obrońcy tytułu dotychczas rozgrywali mecze z outsiderami ligi, to forma poszczególnych zawodników zwyżkuje, co widać w tabeli strzelców (Zygart 43 oraz Urbanowski 39).

Swoje drugie spotkanie wygrali również gracze Marcola, którzy w tej kolejce pokonali zespół 4F i pną się w górę tabeli. Bez przegranych są zespoły Cyfra + oraz Salon Orange. Pierwsi pokonali po zaciętej walce ubiegłorocznych wicemistrzów – Labodent, a drudzy ograli drużynę ze Świebodzic – Co Ja Mogę. Już w najbliższą niedzielę zapraszamy na 3 rundę spotkań, podczas której rozegrane zostaną ciekawie zapowiadające się spotkania.

Wyniki II kolejki:

Court BG – Drink Team 43 : 54

Court: Wieczorek K. 17 (1as, 2zb), Pawlos 6 (1as, 5zb), Lewandowski 6 (1as, 1zb), Wieczorek P. 5 (5zb), Szczegielniak 5 (1zb), Dziwoki 4 (7zb),

Drink: Oleś 16 (1as 14zb), Pomjan 19 (3zb), Gottschalk 9 (4as, 14zb), Kustra 0 (2zb), Jechna 5 (1as, 2zb), Dominiak 1 (1as, 3zb), Chodorowicz 4 (3zb)

Co Ja Mogę - Salon Orange 52 : 59

Salon: Noskowicz Piotr 24 (1as, 4zb), Mucha 13 (3as, 3zb), Plejzer 7 (2zb), Noskowicz Paweł 6 (3zb), Dąbrowski 4 (1zb), Młynarski 3 (4zb), Kopeć 2 (3zb)

Co Ja: Chaiński 12 (1as, 10zb), Idryjan 10, Ciąpała 7 (4zb), Trzop 5 (3zb), Koj 5 (10zb),Wójcik 4 (1as,2zb), Wierzbicki 4 (10zb) Gefert 2 (1as, 3zb), Graczyk 2 (1zb) Chiniewicz 1 (1as),

Czarne Kangury – RMC Basket 30 : 79

Kangury: Uznański Ł 12 (1as, 2zb), Zasada F. 7 (1zb), Zasada B 7 (2zb), Uznański D 4 (1as, 2zb), Zasada D. 0 (5zb), Turkowski 0. Zasada W (3as, 1zb),

RMC: Zygart 34 (8zb), Urbanowski 19 (1as, 4zb), Prusik 12 (2zb), Serek 9 (2zb), Fedorowicz 3 (1as,1zb), Adamin 2 (4zb), Zeszut 0

Partner Plus Nieruchomości – Alejazz.com.pl 58 : 41

Partner: Domoradzki 15 (5zb), Gapiński 9 (5as, 5zb), Bujnowski 9 (1as, 10zb), Grzebny 8 (2zb), Kurcz 6 (1zb), Rąk 6 (5zb), Kmiecik 3 (1zb), Pisarski 2

Alejazz: Idzior 11 (5zb), Mazur 9 (1zb), Mysiak 9 (1zb), Chełminiak 8 (2as, 1zb), Mario 4 (10zb), Czarnecki 0 (3zb)

PHU Marcol - 4 F 51 : 64

Marcol: Guzal 15 (6zb), Włochal 12 (4as, 8zb), Wincek J 10 (1zb), Bielewicz 7 (2as, 3zb), Ksoll 6 (1zb), Piątkowski 6 (3as, 6zb), Warmiłło 3 (5as, 1zb), Kozłowski 3 (1as, 1zb), Wincek P 2 (1zb)

4F: Owsianny 17 (2as, 2zb), Pelesz 11 (1as, 1zb), Mokrzycki 11 (3as, 3zb), Sulikowski 7 (2as, 1zb), Dopierała 5 (7zb), Zborowski 0 (1zb), Jakiel 0 (2zb),

Labodent – Cyfra + 49 : 55

Labodent: Jerzyk 14 (1zb), Łuczak 10 (3zb), Gorawski 9 (1zb), Pelesz 6 (3zb), Możdżeń 4 (3as, 2zb), Kuliński 4 (2zb), Marciniak 2 (5zb), Jankiewicz 0

Cyfra: Milewski 17 (1zb), Dworak A 9 (4as, 10 zb), Karnasiewicz 8 (3as,3zb), Kowalczyk 8 (1as, 2zb), Szyda 6 (2as, 3zb), Maroński 5 (2as, 3zb), Stawiarz 2 (12zb)

TABELA:

1 RMC Basket 4 + 77
2 PHU Marcol 4 + 25
3 Salon Orange 4 + 10
4 Cyfra + Wałbrzych 4 + 9
5 Labodent 3 + 29
6 Drink Team 3 - 3
7 AZET Packaging 2 + 25
8 Partner Plus i 2 + 17
9 Co Ja Mogę 2 - 10
10 Court B-G 2 - 12
11 4F 2 - 38
12 Alejazz.com.pl 2 - 45
13 Czarne Kangury 2 - 84

KRÓL STRZELCÓW:

1. Rafał Zygart RMC Basket 43
2. Piotr Urbanowski RMC Basket 39
3. Kacper Wieczorek Court BG 37
4. Arkadiusz Mucha Salon Orange 35
5. Michał Gorawski Labodent 32
5 Robert Włochal PHU Marcol 32
5. Rafał Pomjan Drink Team 32
8. Grzegorz Guzal PHU Marcol 30
9. Łukasz Oleś Drink Team 30
10. Mirosław Prusik RMC Basket 26

KRÓL ZBIÓREK:

1. Łukasz Oleś Drink Team 21
2. Piotr Chaiński Co Ja Mogę 18
3. Wojciech Piątkowski PHU Marcol 14
3. Grzegorz Guzal PHU Marcol 14
5. Piotr Urbanowski RMC Basket 13

KRÓL ASYST:

1. Marian Możdżeń Labodent 11
2. Daniel Warmiłło PHU Marcol 10
3. Grzegorz Gottschalk Drink Team 9
4. Leszek Mokrzycki 4F 6
5. Włodzimierz Zasada Kangury 5
5. Łukasz Gapiński Partner Plus 5
5. Jakub Lewandowski Coutr B-G 5

7 listopada - Hala Wysockiego 11a:

Cyfra +: pauza

14.00 PHU Marcol – Labodent
15.00 Partner Plus Nieruchomości – 4F
16.00 Drink Team – Alejazz.com.pl
17.00 Co Ja Mogę – Court B-G
18.00 Czarne Kangury – Salon Orange
19.00 AZET Packaging – RMC Basket

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group