Czytających: 5494

Radom: Druga porażka juniorów Górnika

Piątek, 8 maja 2015, 14:16
Aktualizacja: 14:16
Nie wiedze się w Radomiu koszykarskim juniorom wałbrzyskiego Górnika. Przegrali oni drugie spotkanie.

Po druzgocącej porażce z WKK Wrocław, nasi zmierzyli się podczas finałów MP u-18 z Rosą Radom, a więc gospodarzem turnieju. Do przerwy mecz miał bardzo zacięty charakter i to biało-niebiescy prowadzili po 20 minutach 36-35. Po 30 minutach nasza przewaga wzrosła do 6 punktów (46-40) i wydawało się, że zwycięstwo jest na wyciągnięcie ręki. Niestety, ostatnie 10 minut to dominacja Rosy, która nie dość, że szybko odrobiła straty, to wyszła na prowadzenie , którego nie oddała do końcowej syreny.

Górnik - Ros 63:71 (18:20, 18:15, 10:5, 17:31).

Górnik: Kołaczyński 19, Krzymiński 13, Szmidt 10, Durski 9, Jeziorowski 9, Sumiński 3, Kaczuga 0, Smoleń 0, Grabka 0, Dargacz 0, Tyszka 0.