Poniedziałek, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 1547
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Liczba kradzieży nie spada

Wiadomości: Wałbrzych/Boguszów-Gorce
Wtorek, 16 lutego 2010, 16:27
Aktualizacja: 16:29
Autor: red
Policjanci odnotowują niemal codziennie kolejne przypadki kradzieży. Złodzieje kradną wszystko. Bardzo często wykorzystują nieuwagę i rozkojarzenie innych osób.

Przy ulicy Niepodległości w Wałbrzychu policjanci zatrzymali 16-letniego chłopca, który jest podejrzewany o to, że we wrześniu 2009 roku włamał się do samochodu osobowego. Policjanci udowodnili nastolatkowi, że jest ponadto sprawcą 6 innych włamań i 2 zniszczeń mienia. Chłopak przyznał się do winy, a następnie został przekazany pod opiekę rodziców.

Przy ulicy Kolejowej w Boguszowie-Gorcach funkcjonariusze zatrzymali 44-letniego mężczyznę, który ukradł torebkę, w której były dokumenty, telefon komórkowy, aparat fotograficzny i pieniądze w kwocie 200 zł.

Natomiast przy ulicy Długiej w Wałbrzychu stróże prawa złapali trzech sprawców napadu w wieku 15-30 lat. Sprawcy ci ukradli 5 butelek alkoholu o wartości 161 zł, a następnie obezwładnili pracownika ochrony sklepu. Sprawcy zostali osadzenie w policyjnej celi.
Przy ulicy Dunikowskiego policjanci zatrzymali 38-letnią kobietę, która miała przy sobie telefon komórkowy pochodzący z kradzieży. Takie samo zdarzenie miało miejsce przy ulicy Wańkowicza. Tam policjanci zatrzymali 28-latka, który również miał przy sobie telefon komórkowy pochodzący z przestępstwa.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group