Poniedziałek, 4 lipca
Imieniny: Malwiny, Odona
Czytających: 3543
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Mirosław Lubiński wie, jak pomóc mieszkańcom Białego Kamienia

Czwartek, 21 lipca 2011, 19:10
Aktualizacja: 19:12
Autor: Sven
Wałbrzych: Mirosław Lubiński wie, jak pomóc mieszkańcom Białego Kamienia
Fot. Sven
Wychowanie przez sport jest starą jak świat metodą kształtowania charakterów i postaw życiowych. Na Białym Kamieniu brakuje miejsc, w których młodzież mogłaby spędzać czas.

O tym jak zmienić ten stan rzeczy mówił w czasie spotkania z mieszkańcami dzielnicy Mirosław Lubiński. Spotkanie odbyło się obok dawnej „Samochodówki” przy ul. Władysława Andersa.

- Ten budynek i jego otoczenie od wielu miesięcy niszczeje, a jest tu wspaniałe miejsce do uprawiania sportu, rekreacji i zabaw na powietrzu. Należy jak najszybciej doprowadzić do przystosowania szkoły na potrzeby podstawówki, a otoczenie zagospodarować tak, aby tętniło życiem, od rana do wieczora, jak za dawnych lat. Wiadomo, że istnieje gotowy projekt kompleksowego remontu szkoły dla potrzeb PSP-2, która miałaby zostać tu przeniesiona. Niestety nic się w tej sprawie nie dzieje. Może lepiej ograniczyć na razie realizację tego remontu tak, by mogła działać szkoła z salą gimnastyczną, a resztę dokończyć później? – pytał kandydat na prezydenta.

I oświadczył, że doprowadzi ten projekt do końca, a dzieci i młodzież z Białego Kamienia znajdą dobre miejsce do spędzania wolnego czasu.

Czytaj również

Komentarze (39) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group