Poniedziałek, 26 lipca
Imieniny: Anny, Grażyny, Mirosławy
Czytających: 4209
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/region: Nasz powiat w XV edycji Dolnośląskiego Klucza Sukcesu

Sobota, 17 września 2011, 8:52
Aktualizacja: 8:54
Autor: RED
Wałbrzych/region: Nasz powiat w XV edycji Dolnośląskiego Klucza Sukcesu
Fot. użyczone
Aż 6 nominacji trafiło do naszego powiatu podczas uroczystej gali, jaka miała miejsce 15 września w Oleśnicy. Nominatem był także sam Powiat Wałbrzyski w kategorii ,,Dolnośląski powiat najlepiej realizujący zadania publiczne”.

Kapituła konkursu przyznała wyróżnienia w 10 kategoriach. W pięciu z nich były nominowane pomioty z terenu naszego powiatu – w kategorii:

- ,,Dolnośląska firma najlepiej współpracująca ze społecznością lokalną i organizacjami pozarządowymi” - Alba Dolny Śląsk, sp. z o.o. i Toyota Motor Manufacturing Poland Sp. z o.o.;

- najbardziej gospodarna gmina wiejska: gmina Czarny Bór;

- najlepszy klub sportowy, ośrodek sportu i rekreacji, przedsięwzięcie turystyczne lub organizator masowych imprez rekreacyjnych - Centrum Sportów Górskich ,,Czarodziejska Góra – Relaks w Jedlinie-Zdroju;

- najlepsza gazeta lokalna lub lokalny portal internetowy - tygodnik Nowe Wiadomości Wałbrzyskie

oraz w kategorii ,,Dolnośląski powiat najlepiej realizujący zadania publiczne” - Powiat Wałbrzyski, tuż obok powiatów: Polkowickiego, Oleśnickiego i Średzkiego (wszystkich powiatów na Dolnym Śląsku jest 29). Dolnośląski Klucz Sukcesu otrzymał Powiat Średzki, jednak – co podkreśla Starosta Wałbrzyski Robert Ławski: – Znalezienie się naszego powiatu w tak prestiżowej czwórce, najlepszej na Dolnym Śląsku, świadczy o docenieniu przez kapitułę konkursu codziennej pracy urzędu i stanowi motywację do dalszych działań.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group