Sobota, 8 sierpnia
Imieniny: Cypriana, Dominika
Czytających: 1791
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Niektórzy radni krytykują poczynania starosty i wzywają go do działania

Wiadomości: powiat wałbrzyski
Piątek, 31 stycznia 2014, 14:15
Autor: PAW
Fot. PAW
Na ostatniej sesji Rady Powiatu Wałbrzyskiego, Longin Rosiak z WWS–u oraz Marek Tarnacki z PiS–u skrytykowali działania, a właściwie ich brak, ze strony starosty Józefa Piksy.

- To, co się dzieje w Zarządzie Powiatu, który decyduje o tym, co się w powiecie dzieje, to hucpa polityczna – twierdzi Tarnacki. – Dotychczas Zarząd bardzo mało zajmuje się problemami powiatu i dlatego wzywam wszystkich do merytorycznej pracy, bo te problemy się nawarstwiają.

Longin Rosiak w swojej wypowiedzi poszedł jeszcze dalej i powiedział, że WWS zastanawia się poważnie nad złożeniem wniosku o zmniejszenie wynagrodzenia staroście.
- Starosta nie zasługuje na pobieranie takich pieniędzy – twierdzi Rosiak. – Zastanawiamy się nad wnioskiem o obniżenie wynagrodzenia starosty. Już wiele razy okazało się bowiem, że starosta Piksa to „malowany starosta”, który nie potrafi rozwiązywać ważnych problemów powiatu.

Przypomnijmy, że decyzją Rady Powiatu Wałbrzyskiego, wynagrodzenie starosty wynosi 10.720 złotych brutto.

Czytaj również

Komentarze (12) Dodaj komentarz

~ola 31-01-2014 16:29
pogonic ten caly dziadowski zarzad, ktory chodzi na sznurku szeleme, jozef, zatrzymal sie kilkadziesiat lat temu pan lipinski, zawsze idzie z tym kto da wiecej, powinien dziekowac panu Rosiakowi ze ma stolek, a czlonek mucha to szkoda wogole o nim pisac tylko woda mineralna i filmowanie
~czytacz 31-01-2014 16:52
Józiu pokaż że masz to co powinien mieć prawdziwy mężczyzna czyli " J&ja " i albo odejdź ze stanowiska wtedy wszyscy ocenia ciebie jako człowieka Honoru, albo naprawdę pokaż na najbliższej Sesji Rady Powiatu , kto wreszcie tam rządzi. Bo ci pieniacze i wichrzyciele nie dadzą ci spokoju . Walnij pięścią w stół i pokaz co potrafisz , a jak nie potrafisz to nie pchaj się na afisz. Tylko przekaz insygnia władzy i odejdź w spokoju ze swojego pokoju. Masz prawie wiek emerytalny to usiądż w wygodnym fotelu , weź do ręki zmieniarkę - czyli pilota od TV i odpoczywaj chłopie - odpoczywaj. Bo jak widać i słychać wszędzie to nieudacznikiem jesteś nazywany , i najgorszym Starostą w historii Powiatu.Czekaj na przelew emerytury na osobiste konto. Pozdrawiam.
~Jędrek 31-01-2014 19:16
A kto chodzi na pasku tego cwanego Pana Rosiaka ? no kto ? A co reprezentują sobą Ci ludzie Tzw. opozycji / wichrzycieli i politykierów / a szczególnie z WWS ano pęd do władzy i nic po za tym . Panie Piksa walnij Pan pięścią w stół i powiedz im ,że ja tu rządzę , decyduję i tylko ja ponoszę konsekwencję , ewentualnie poniosę a Wy co ? Dlatego teraz jasno widać ,że Szełemej ma jaja i dlatego opozycja może mu / nic / ale facet nie tylko rządzi i mówi ale działa dla miasta i ludzi i to po dwóch i pół roku widać jak zmienił już miasto na lepsze i dalej ostro działa i może liczyć na poważnie ,że zostanie na II kadencję . A Pan Piksa musi coś zdecydować , albo pokazać ,że jest szefem lub iść na emeryturę , trzeciej możliwości nie ma .W polityce trzeba być twardym i z jajami bo inaczej na aut
~Jarexs 31-01-2014 19:16
Już kiedyś pisałem, On i szef pewnej firmy ochroniarskiej, czyli DZIADKOWIE, już dawno powinni siedzieć na emeryturze.
~Michu 31-01-2014 20:33
Taaaa, ma walnąć pięścią? Chyba sobie na otrzeźwienie. Przespany rok, a problemy się nawarstwiają. Nie zdążą już spełnić ani jednej obietnicy wyborczej. Strach przed konsekwencją zaniedbań i przed opozycją, która patrzy na ręce sparaliżował Józefa i jego kumpli.
~Rebel Yell 31-01-2014 22:12
"trzeba być twardym i z jajami" albo z jajami na twardo jak ty Jedrek.
~Asia 1-02-2014 17:44
Ola, dlaczego nie używasz kierunkowskazów jadąc swym starym rzęchem, białym passatem? Czujesz się nietykalna?
~ola 1-02-2014 17:45
Z calym szacunkiem dla pana Jozka, z panem Markiem i panem Longinem o on nie wygra, nie ma kto chlopa bronic mlody orpel nie chce lipinski i mucha sie ciesza ze opozycja go szczypie bo go po prostu nie lubia
~Asia 1-02-2014 17:51
Ola, dlaczego nie używasz kierunkowskazów jadąc swym starym rzęchem, białym passatem? Czujesz się nietykalna?
~ola 1-02-2014 21:16
chetnie bym cie poznal mysle ze predzej czy pozniej sie spotkamy a wtedy ci podzienkujeme za znajomosc pozdrawiam bialy passat
~krakus 1-02-2014 22:24
To jest właśnie Wałbrzych , Miasto zmutowanych inteligentów.
~Asia 2-02-2014 9:21
Lewego stopu też nie masz, olu. Natomiast znajomych dobieram sobie sama.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group