Niedziela, 1 sierpnia
Imieniny: Nadii, Piotra
Czytających: 2829
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Odwet chuliganów

Wtorek, 29 października 2019, 8:49
Aktualizacja: Czwartek, 31 października 2019, 8:12
Autor: red
Wałbrzych: Odwet chuliganów
Fot. KMP Wałbrzych
Funkcjonariusze z wałbrzyskiej dwójki zatrzymali trzech sprawców pobicia do jakiego doszło w 19 października na Placu Magistrackim w Wałbrzychu. Atak na przechodniów był odwetem za zwrócenie jednemu ze sprawców uwagi na niewłaściwe zachowanie.

Do zdarzenia doszło 19 października około godz. 22.00 na Placu Magistrackim w Wałbrzychu. Młody mężczyzna idący z dziewczyną, której prawdopodobnie próbował zaimponować, kopał w wystawy sklepowe. Przechodzący obok trzej mężczyźni zwrócili mu uwagę na niestosowne zachowanie. 20-latek poczuł się bardzo urażony reprymendą. Pobiegł po swoich kolegów i we czwórkę zaatakowali mężczyzn. Dwaj z nich odnieśli powierzchowne obrażenia, trzeci 29-letni wałbrzyszanin z obrażeniami głowy trafił do szpitala.

Sprawą zajęli się kryminalni z wałbrzyskiej dwójki. Zabezpieczono nagranie z miejskiego monitoringu, który zarejestrował całe zdarzenie. Na podstawie właśnie tego nagrania mundurowi wytypowali sprawców pobicia. Dwóch mężczyzn w wieku 20-lat oraz 28-latek zostali zatrzymani. Mundurowi szczegółowo przeanalizowali udział każdego z nich w zdarzeniu. Wszyscy trzej usłyszeli już zarzut pobicia.

Sąd Rejonowy aresztował wszystkich tymczasowo na okres jednego miesiąca. Za popełnione przestępstwo grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Obecnie trwają dalsze ustalenia w tej sprawie. Zatrzymanie czwartego ze sprawców jest tylko kwestią czasu.

Twoja reakcja na artykuł?

18
62%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
3%
Nudzi
0
0%
Smuci
2
7%
Złości
8
28%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group