Czwartek, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 3718
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Okradał pracodawcę

Piątek, 16 października 2020, 6:34
Autor: red
Wałbrzych: Okradał pracodawcę
Fot. KMP Wałbrzych
Policjanci Komisariatu Policji I w Wałbrzychu zatrzymali 40–letniego mieszkańca naszego miasta, który dokonał przywłaszczenia firmowego sprzętu, w ten sposób działając na szkodę jednej z ogólnopolskich firm mających swoją siedzibę w naszym mieście.

Policjanci kryminalni pierwszego komisariatu ustalili, że w ostatnim czasie pracownik jednej z wałbrzyskich firm, mając dostęp do specjalistycznych narzędzi oraz czujników pomiarowych, postanowił potraktować je jak swoje i wynieść z zakładu. Mężczyzna przywłaszczył sobie mienie o łącznej wartości 24 tysięcy złotych.

Policjanci zatrzymali 40-latka we wtorek w godzinach porannych przy ul. Andersa w Wałbrzychu. W toku wykonanych dalszych czynności odzyskali także i zabezpieczyli część utraconego mienia w postaci dwóch cyfrowych suwmiarek oraz czternastu specjalistycznych czujników pomiarowych o łącznej wartości 16 tysięcy złotych

Podejrzany przyznał się do popełnienia przestępstwa i stanie teraz przed sądem. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Twoja reakcja na artykuł?

1
8%
Cieszy
6
46%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
8%
Złości
5
38%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group