Środa, 22 marca
Imieniny: Bogusława, Katarzyny
Czytających: 5014
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Ostatnia prosta

Piątek, 26 czerwca 2020, 18:00
Aktualizacja: Sobota, 27 czerwca 2020, 9:08
Autor: JAZ
Wałbrzych: Ostatnia prosta
Fot. użyczone
Ostatnie dni przed ciszą wyborczą sprawiają, że politycy wykazują się dużą aktywnością. Każda opcja polityczna zachęca do głosowania na swojego kandydata.

Mówiono o tym podczas omawiania finansowych projektów rządowych, czy spotkań z politykami opozycji. Tym razem do podobnego doszło na wałbrzyskim rynku.

Z mieszkańcami spotkał się poseł na Sejm RP Wojciech Murdzek. Nie było dużo przemówień, najważniejszy dla polityka był kontakt z ludźmi, których zachęcał do oddawania głosów na Andrzeja Dudę. Rozdawane z uśmiechem ulotki były przez wałbrzyszan przyjmowane różnie. Sympatycy Prawa i Sprawiedliwości również z uśmiechem reagowali na sytuację. Nieco inaczej było, gdy poseł trafiał na mieszkańców przeciwnych reelekcji urzędującego prezydenta. Niezależnie od pobudek obyło się na szczęście bez incydentów. Uśmiech polityka wywoływał w dużej mierze pozytywne reakcje.

I tura wyborów odbędzie się już w niedzielę 28 czerwca. Dzisiaj o północy zaczyna się okres ciszy wyborczej, w której nie będzie wolno agitować politycznie. Dlatego była to ostatnia szansa na zdobycie zaufania wyborców. W późniejszym czasie polityk brał jeszcze udział w spotkaniu z przedstawicielami wałbrzyskiego szkolnictwa wyższego.

Twoja reakcja na artykuł?

9
53%
Cieszy
1
6%
Hahaha
3
18%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
6%
Złości
3
18%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (11)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group