Wałbrzych: Pewnie pokonali WKK II

Środa, 27 października 2010, 13:26
Aktualizacja: Czwartek, 28 października 2010, 8:47
Juniorzy Górnika zajmują na razie 2. miejsce w tabeli
Znów z bardzo dobrej trony zaprezentowali się koszykarscy juniorzy wałbrzyskiego Górnika. Nasi pokonali bardzo pewnie WKK II Wrocław 113–62.

Mecz właściwie nie miał żadnej dramaturgii. Już w pierwszej kwarcie wałbrzyszanie osiągnęli 11-punktową przewagę, a w drugich 10 minutach tę przewagę powiększyli do 15 punktów. W drugiej połowie różnica między drużynami była jeszcze bardziej widoczna. Klasą dla siebie był Wieczorek – zdobywca 39 punktów.

Tymczasem już jutro o godzinie 18.00 juniorzy Górnika zmierzą się we własnej hali przy placu Teatralnym z Tytanem Jawor. Nasz zespół jest zdecydowanym faworytem w tej konfrontacji i liczymy na kolejną wygraną.

Górnik Wałbrzych – WKK II Wrocław 113-62 (27-16, 20-16, 33-12, 33-18)

Górnik: Wieczorek 39, Murzacz 24, Pawlikowski 17, Łozowicki 10, Lewandowski 10, Świątkowski 5, Pabisiak 3, Dudka 3, Dereczenik 2, Rostkowski 0, Hupało 0