Wtorek, 3 sierpnia
Imieniny: Lidii, Nikodema
Czytających: 2793
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: PiS odsłania karty

Piątek, 19 lipca 2019, 12:23
Aktualizacja: Poniedziałek, 22 lipca 2019, 8:51
Autor: PAW
Wałbrzych: PiS odsłania karty
Fot. red
Do wyborów parlamentarnych coraz mniej czasu i też coraz mniej niewiadomych jeśli mówimy o personaliach.

W Wałbrzychu i powiecie wałbrzyskim również trwają mocne przygotowania do kampanii wyborczej i potencjalni kandydaci szukają wsparcia w terenie.

Numerem jeden Prawa i Sprawiedliwości w okręgu wałbrzyskim został Michał Dworczyk, czego należało się spodziewać, zwłaszcza, że Anna Zalewska została europarlamentarzystką.
– Dziękuję Prezesowi Jarosławowi Kaczyńskiemu za zaufanie – będę miał zaszczyt ponownie otwierać listę PiS w okręgu wałbrzyskim – napisał Dworczyk na swoim profilu facebookowym.

Michał Dworczyk szybko zabrał się do działań i na pełnomocnika PiS-u w okręgu wałbrzyskim powołał Kamila Zielińskiego, który przed kilkoma dniami został wiceprezesem wałbrzyskiej strefy ekonomicznej, a który piastował funkcję wicewojewody. W wyborach w naszym regionie PiS nie odnosił zazwyczaj spektakularnych wyników i aktywna polityka Dworczyka i Zielińskiego mają tę sytuację zmienić na lepszą.

Jakie nazwiska pojawią się jeszcze na liście PiS-u w naszym okręgu? W kuluarach padają różne kandydatury - właśnie choćby Kamila Zielińskiego, czy Macieja Badory, który w poselskich ławach zastąpił Annę Zalewską. Wybory odbędą się prawdopodobnie 20 października i okres wakacyjny dla polityków będzie okresem bardzo wytężonej pracy.

Twoja reakcja na artykuł?

19
37%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
2%
Nudzi
1
2%
Smuci
3
6%
Złości
28
54%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (25) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group