Czwartek, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 3613
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/Szczawno-Zdrój: Rozbił szybę w autobusie

Wtorek, 19 stycznia 2021, 9:28
Autor: red
Wałbrzych/Szczawno-Zdrój: Rozbił szybę w autobusie
Fot. KMP Wałbrzych
Funkcjonariusze Zespołu Wywiadowców Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu bezpośrednio po zaistniałym zdarzeniu zatrzymali 19–letniego mieszkańca Szczawna–Zdroju, który w sobotę po północy rozbił jedną z bocznych szyb w autobusie komunikacji miejskiej.

16 stycznia po północy wałbrzyscy policjanci otrzymali informację od kierującego autobusem komunikacji miejskiej o uszkodzeniu w rejonie ul. Wysockiego w Wałbrzychu bocznej szyby w kierowanym przez niego pojeździe. Funkcjonariusze zespołu wywiadowców niezwłocznie po otrzymaniu rysopisu mężczyzny rozpoczęli patrol przyległego terenu centrum miasta. Okazało się, że podejrzany nie zdążył daleko uciec. Policjanci zauważyli go w rejonie pl. Grunwaldzkiego.

Sprawcą zniszczenia mienia okazał się 19-letni mieszkaniec Szczawna-Zdroju. Funkcjonariusze ustalili, że młody mężczyzna działał z pobudek chuligańskich, rażąco lekceważąc porządek prawny. W trakcie podróży pojazdem doprowadził do sprzeczki z kierowcą autobusu i poddenerwowany złapał za młotek do awaryjnego wybijania szyb i uszkodził jedną z nich, a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia.

Za zniszczenie mienia podejrzanemu grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. O losie 19-letniego mieszkańca naszego miasta zadecyduje teraz Sąd Rejonowy w Wałbrzychu.

Twoja reakcja na artykuł?

3
12%
Cieszy
5
20%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
4
16%
Złości
13
52%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group