Wtorek, 21 września
Imieniny: Jonasza, Mateusza
Czytających: 3586
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Różne przewinienia

Niedziela, 26 kwietnia 2020, 6:45
Aktualizacja: Poniedziałek, 27 kwietnia 2020, 8:29
Autor: red
Wałbrzych: Różne przewinienia
Fot. KMP Wałbrzych
Dwóch kierujących, którzy mieli wydane decyzje o cofnięciu uprawnień do prowadzenia pojazdów, zatrzymali wałbrzyscy policjanci. Tego samego dnia funkcjonariusze podczas patrolu naszego miasta znaleźli przy dwóch młodych mężczyznach narkotyki.

Pierwszy z zatrzymanych przez dzielnicowych piątego komisariatu kierujący to 42-latek. Mężczyzna około godziny 11:30 poruszał się ul. Wiejską w Wałbrzychu samochodem osobowym pomimo wydanej przez Prezydenta Miasta Wałbrzycha decyzji o cofnięciu uprawnień do kierowania pojazdami. Drugi z mieszkańców naszego miasta – 23-latek - wpadł w ręce policjantów ruchu drogowego godzinę później, kiedy jechał ul. Kolonialną w Wałbrzychu. On także miał wydaną przez Prezydenta Miasta Wałbrzycha decyzję o cofnięciu uprawnień do kierowania pojazdami.

Tego samego dnia wałbrzyscy funkcjonariusze zatrzymali natomiast z narkotykami dwóch młodych mężczyzn. Po północy u 22-latka na ul. 1 maja w Wałbrzychu policjanci prewencji wałbrzyskiej komendy znaleźli środki psychotropowe w postaci amfetaminy, a około godziny 20:00 funkcjonariusze drugiego komisariatu ujawnili przy 20-latku woreczek strunowy ze środkami odurzającymi w postaci marihuany.

Przypominamy, że za jazdę pomimo cofniętych uprawnień kierującym grozi kara pozbawienia wolności do lat 2. Za posiadanie narkotyków obaj młodzi mężczyźni mogą natomiast trafić za kraty więzienia na 3 lata.

Twoja reakcja na artykuł?

1
33%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
33%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
33%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group