Wtorek, 7 lutego
Imieniny: Romana, Ryszarda, Romualda
Czytających: 5465
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Spotkanie z posłem

Sobota, 1 lutego 2020, 8:39
Aktualizacja: Niedziela, 2 lutego 2020, 8:37
Autor: red
Wałbrzych: Spotkanie z posłem
Fot. organizatorzy
Czy Polska jest skazana tylko na prawicę? Nowy polityczny gracz w polskiej polityce – Lewica.

We wtorek 4 lutego o godzinie 18:00 w sali konferencyjnej Dolnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego w Wałbrzychu przy ul. Wysockiego 10 odbędzie się otwarte spotkanie z posłem na Sejm dr. Krzysztofem Śmiszkiem.

Krzysztof Śmiszek jest doktorem nauk prawnych, wykładowcą akademickim, działaczem społecznym, obrońcą praw człowieka. Jest ekspertem w Komisji Europejskiej i Rady Europy w zakresie praw człowieka i praw mniejszości. W polskim parlamencie pracuje w Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka oraz Komisji ds. Unii Europejskiej. Jest także delegatem polskiego Sejmu do Zgromadzenia Parlamentarnego Rady Europy.
Spotkanie ma na celu przybliżenie aktywności parlamentarnej skonsolidowanej Lewicy, która od początku kadencji jest merytoryczną opozycją.
- Chcemy pokazać, że polityka może być nastawioną na zaspakajanie potrzeb Polek i Polaków, na podniesienie jakości życia nas wszystkich. Chcemy pokazać, że postulaty programowe, które przedstawialiśmy podczas jesiennych wyborów, sukcesywnie przedstawiamy w polskim parlamencie - mówi Mariusz Kotarba współorganizator spotkania.

Twoja reakcja na artykuł?

22
44%
Cieszy
0
0%
Hahaha
3
6%
Nudzi
1
2%
Smuci
6
12%
Złości
18
36%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (34)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group