Niedziela, 24 stycznia
Imieniny: Franciszka, Rafała
Czytających: 2557
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Sprzedawał wirtualny towar

Poniedziałek, 16 marca 2015, 6:20
Aktualizacja: 7:13
Autor: opr.red.
Region: Sprzedawał wirtualny towar
Fot. red.
23–latek ze Świebodzic na jednym z portali aukcyjnych oszukiwał osoby, oferując do sprzedaży towar który nie istniał, w ten sposób oszukał 21 osób na ponad 50 tysięcy złotych. Mężczyzna został zatrzymany przez Świebodzickich policjantów. Teraz grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Komisariatu Policji w Świebodzicach prowadząc czynności dotyczące wyłudzenia telefonu na jednym z portali aukcyjnych ustalili i zatrzymali 23-letniego mieszkańca Świebodzic.

Mężczyzna zaoferował do sprzedaży iPhone 5C za cenę 1750 złotych. Oferowany telefon nigdy nie trafił do nabywcy , natomiast na konto sprzedającego wpłynęły pieniądze z transakcji.

W toku prowadzonego postępowania funkcjonariusze ustalili , iż mężczyzna w podobny sposób oszukał jeszcze 20 innych osób z terenu całego kraju , gdzie wartość strat wyniosła ponad 50 tysięcy złotych. Zatrzymany 23-latek przyznał się do zarzucanych mu czynów i wyjaśnił na czym polegał proceder. W chwili obecnej policjanci prowadzą dalsze czynności w tej sprawie. Sprawa ma charakter rozwojowy.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group