Czytających: 5030

Jelenia Góra: Sudety pokonały Górnika

Niedziela, 16 września 2012, 10:47
Aktualizacja: 10:48
W kolejnym meczu sparingowym przed zbliżającym się koszykarskim sezonem, wałbrzyski Górnik zmierzył się z Sudetami Jelenia Góra.

Pierwsza kwarta to dobra gra Sudetów w defensywie. Nasi mieli duże problemy ze zdobywaniem punktów i to odbiło się na wyniku. Jeleniogórzanie prowadzili po 10 minutach różnicą 7 punktów. W drugiej kwarcie przewaga Sudetów jeszcze bardziej wzrosła. Gra ofensywna Górnika nadal pozostawiała wiele do życzenia. Do przerwy 47-33. W dwóch kolejnych kwartach mecz był bardziej wyrównany. Nasza drużyna zaczęła grać przede wszystkim skuteczniej w obronie, bo do postawy w akcjach ofensywnych można mieć wciąż wiele zastrzeżeń.

Sudety Jelenia Góra – Górnik Wałbrzych 76-63 (23-16, 24-17, 16-15, 13-15)

Górnik: Stochmiałek 15, Buczyniak 14, Łabiak 12, Iwański 8, Borzemski 6, Fedoruk 3, Maryniak 2, Wieczorek 2, Myślak 1, Murzacz 0, Narnicki 0.