Środa, 20 stycznia
Imieniny: Fabiana, Sebastiana
Czytających: 4899
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Targnął się na własne życie

Czwartek, 6 marca 2014, 10:21
Autor: red
Wałbrzych: Targnął się na własne życie
Fot. Straż Miejska Wałbrzych
Do tragicznego zdarzenia doszło we wtorek 4 marca przy pętli autobusowej linii nr 18 w dzielnicy Sobięcin. Nie znane są powody, które kierowały 40–letnim mężczyzną, a doprowadziły do tego, że targnął się on na własne życie.

Tego dnia około godziny 14.30 dyżurny Straży Miejskiej w Wałbrzychu odebrał telefon z informacją, że na ulicy Barbusse'a podpalił się mężczyzna poruszający się na wózku inwalidzkim. Na miejscu zdarzenia było już pogotowie. Według świadków, 40-latek oblał się łatwopalną substancją, po czym się podpalił. Mężczyzna został przewieziony do jednego z wałbrzyskich szpitali.

Przybyli na miejsce funkcjonariusze Straży Miejskiej zabezpieczyli wózek inwalidzki, na którym poruszał się mężczyzna. Specjalistyczny sprzęt stanowił sporą wartość finansową. Funkcjonariusze kolejnego dnia przekazali wózek członkom rodziny chorego.

Wiadomo, że mężczyzna od blisko 20 lat choruje na nieuleczalną przypadłość, a obecnie mieszka sam. Nieznane są powody, które skłoniły mężczyznę do tak radykalnego kroku.

Czytaj również

Komentarze (16) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group