Wałbrzych: Wygrana rezerw

Czwartek, 6 lutego 2020, 12:39
Aktualizacja: 12:50
Koszykarze rezerw wałbrzyskiego Górnika pokonali SKM Zastal Zielona Góra 99–88.

Pierwsze dwie kwarty były bardzo zacięte, o czym świadczy wynik po 20 minutach. Na tablicy widniał wynik 46-48 dla gości. Ekipy z Wałbrzycha i Zielonej Góry zdecydowanie więcej uwagi przywiązywały do akcji ofensywnych niż do defensywy, która pozostawiała wiele do życzenia. W naszym zespole czołowe role odgrywali gracze znani z występów w I-ligowym Górniku, a więc Damian Durski i Bartłomiej Ratajczak, którzy w całym spotkaniu zdobyli łącznie 67 z 99 punktów. W trzeciej ćwiartce uwidoczniła się przewaga biało-niebieskich, którzy poprawili obronę i po 30 minutach zbudowali solidną zaliczkę (72-63). W ostatnich 10 minutach Górnicy spokojnie kontrolowali wydarzenia na parkiecie i dowieźli wygraną do końcowej syreny.

Górnik II Wałbrzych - SKM Zastal Zielona Góra 99-88 (23-24, 23-24, 26-15, 27-25)

Górnik: Durski 37, Ratajczak 30, Podejko 12, Szymański 8, Stankiewicz 6, Jeziorowski 4, Krzymiński 2.