Poniedziałek, 27 września
Imieniny: Kosmy, Damiana
Czytających: 3693
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Boguszów-Gorce: Z siekierą do partnerki

Środa, 20 stycznia 2021, 10:29
Aktualizacja: 12:20
Autor: red
REGION, Boguszów-Gorce: Z siekierą do partnerki
Fot. KMP Wałbrzych
W ręce dzielnicowych z Boguszowa–Gorc na gorącym uczynku przestępstwa w minioną niedzielę wpadł 34–latek podejrzany o zdemolowanie drzwi mieszkania w jednym z budynków w tej miejscowości. Mężczyzna przy użyciu siekiery chciał dostać się do byłej pranerki, by – jak twierdził – po prostu z nią porozmawiać.

Około godziny 3:00 dyżurny Komisariatu Policji w Boguszowie-Gorcach otrzymał zgłoszenie o mężczyźnie demolującym drzwi wejściowe do jednego z mieszkań przy ul. Browarnej w tej miejscowości. Zaalarmowani o zdarzeniu - mający nocną zmianę dzielnicowi - niezwłocznie udali się pod wskazany adres i na gorącym uczynku przestępstwa zatrzymali 34-latka.

Funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna uszkodził drzwi siekierą i zabezpieczyli narzędzie służące do popełnienia czynu zabronionego prawem. Straty w mieniu wycenione został na kwotę około 800 złotych. Podejrzany przyznał się do zarzucanego mu czynu i złożył wyjaśnienia. Oświadczył mundurowym, że chciał tylko wyjaśnić kilka kwestii z byłą już partnerką. W momencie zdarzenia był nietrzeźwy. Miał 1,5 promila alkoholu w organizmie. Teraz za popełnione przestępstwo może trafić za kraty więzienia na 5 lat. O jego losie zdecyduje sąd.

Twoja reakcja na artykuł?

1
10%
Cieszy
3
30%
Hahaha
1
10%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
10%
Złości
4
40%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group