Niedziela, 9 sierpnia
Imieniny: Edyty, Romana
Czytających: 1503
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

60–lecie PTTK

Wiadomości: Wałbrzych
Czwartek, 22 grudnia 2011, 7:37
Aktualizacja: 7:44
Autor: RED
Fot. użyczone
Był wspomnienia, medale, wyróżnienia i życzenia obchodów stulecia – tak wałbrzyski oddział PTTK obchodził swój jubileusz. Starostwo Powiatowe w Wałbrzychu zostało wyróżnione jako instytucja wspierająca działalność oddziału.

Jubileusz zgromadził na uroczystych obchodach zarówno członków, sympatyków, jak i przedstawicieli instytucji wspierających działalność wałbrzyskiego oddziału PTTK. Nie zabrakło reprezentantów kół PTTK z miast polskich oraz z Zarządu Głównego PTTK. Nikt nie przybył z pustymi rękami: były życzenia, gratulacje oraz medale wręczane zasłużonym członkom wałbrzyskiego oddziału, m.in. Urszuli Stefanow, Januszowi Procińskeimu i Arturowi Ciempie oraz prezes Zofii Sikorze.

Zarząd Główny PTTK uhonorował także instytucje od lat wspierające działalność wałbrzyskiego oddziału PTTK – pamiątkowy medal ,,Za Pomoc i Współpracę” dla Starostwa Powiatowego w Wałbrzychu odebrał Krzysztof Paciepnik, Członek Zarządu Powiatu Wałbrzyskiego.

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~:( 22-12-2011 20:35
A czy kopalnia w Rybnicy Leśnej też otrzymała jakis medal, przecież aktywnie wspiera schronisko Andrzejówka :) nawet chcą rozebrac następne wzgórze wszystko po to aby pomóc Andrzejówce.. oni wrecz kochają to schronisko.. tak mocno ze niedługo za ich sprawa zniknie andrzejówka :(
~precz z PTTK 22-12-2011 22:12
Jakoś nie potrafią walczyć o turystykę w regionie, skoro nic nie mają, a wręcz wspierają rozbudowę istniejącego kamieniołomu k/Andrzejówki i budowę kolejnego, to jakiś skandal przecież!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group