Wałbrzych: III liga koszykówki: Górnik Wałbrzych – SMK Lubin 75–42

Poniedziałek, 18 listopada 2013, 15:05
Aktualizacja: 15:06
Koszykarze Górnika bez większych problemów ograli SMK Lubin.

Pierwsza kwarta była w miarę wyrównana. Zespół Górnika dobrze radził sobie w defensywie, ale ze skutecznością nie było już tak dobrze. W drugich 10 minutach nasza ekipa przyspieszyła i z minuty na minutę powiększała przewagę. Po 20 minutach wałbrzyszanie, grający szerokim składem, wygrywali 42-22. W kolejnej kwarcie Górnik zatracił skuteczność, ale goście nie potrafili skorzystać z tego faktu. Wprawdzie nieco zniwelowali przewagę, ale nie było mowy o dogonieniu wałbrzyszan. W ostatnich 10 minutach biało-niebiescy znów odjechali rywalowi i nie pozwolili mu na zdobycie choćby 50 punktów.

Górnik Wałbrzych – SMK Lubin 75:42 (15:9, 27:13, 8:12, 25:8)

Górnik: Borzemski 12, Glapiński 11, Józefowicz 10, Myślak 7, Krzymiński 7, Narnicki 6, Stochmiałek 6, Iwański 5, Maryniak 5, Fedoruk 2, Olszewski 2, Karwik 2.