Czytających: 5593

Wałbrzych, Śródmieście: Juniorzy Górnika pokonują GimBasket Wrocław

Czwartek, 8 października 2009, 19:02
Aktualizacja: 20:27
Młodzi zawodnicy koszykarskiego Górnika Wałbrzych bez najmniejszych problemów pokonali swoich rówieśników z GimBasketu Wrocław 68:48. Najlepiej w naszym zespole punktował Drywa, który zdobył 17 oczek.

Wałbrzyszanie od początku spotkania prowadzili. Po pierwszej kwarcie czterema punktami 13:9. Po 20 minutach przewaga wzrosła do 10 oczek. W trzeciej odsłonie miejscowi zmiażdżyli przyjezdnych wygrywając 29:13. Czwarta kwarta była tylko formalnością. Podopieczni Pawła Domaradzkiego przegrali w niej 13:19, ale w całym spotkaniu okazali się lepsi, pokonując GimBasket 68:48.

Górnik Wałbrzych - Gim Basket Wrocław 68:48 (13:9, 13:7, 29:13,13:19)
Górnik: Drywa 17, Maryniak 9, Lewandowski 7 (1x3), Pawlikowski 6, Krystosiak 6, Grabka 6, Murzacz 5, Pisarski 5 (1x3), Kołkowski 4, Sulikowski 2, Dudka 1,