Poniedziałek, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 2645
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kolejny panel dyskusyjny przed nami

Wiadomości: Wałbrzych
Piątek, 23 marca 2012, 6:17
Aktualizacja: 6:17
Autor: red
Fot. red
Już w najbliższy poniedziałek w Starostwie Powiatowym w Wałbrzychu odbędzie się czwarty już panel dyskusyjny z cyklu „Rozwój powiatu wałbrzyskiego w nowej perspektywie finansowania UE", który wiąże się z rozpoczęciem prac nad Strategią Rozwoju Powiatu Wałbrzyskiego na lata 2014–2020.

Celem najbliższego spotkania jest omówienie sposobów na wykorzystanie potencjału zasobów ludzkich, głównie poprzez podniesienie poziomu wykształcenia społeczeństwa.

Ważną częścią panelu będzie przedstawienie kierunków zmian w polityce krajowej i unijnej oraz dyskusja na temat wizji kształcenia ponadgimnazjalnego w powiecie wałbrzyskim. Wśród zaproszonych gości znajdą się przedstawiciele samorządów lokalnych, placówek oświatowych, urzędu pracy, pracodawców i organizacji pozarządowych.

Zachęcamy do udziału w spotkaniu i zabraniu głosu w dyskusji, z której wnioski mogą stać się znaczącym wkładem w tworzeniu dokumentów strategicznych dla rozwoju naszego regionu w przyszłym okresie programowania.

Relacje z wcześniejszych spotkań oraz prezentacje na nich przedstawiane znaleźć można na stronie www.powiat.walbrzych.pl w zakładce Strategia Rozwoju Powiatu.

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group