Piątek, 27 listopada
Imieniny: Waleriana, Maksymiliana
Czytających: 2587
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kultura i kierunki jej rozwoju w regionie wałbrzyskim

Wiadomości: powiat wałbrzyski
Środa, 9 maja 2012, 7:50
Aktualizacja: 7:50
Autor: opr. PAW
Fot. organizatorzy
Starosta Wałbrzyski Robert Ławski zaprasza na spotkanie poświęcone kulturze i kierunkom jej rozwoju w nowym okresie programowania.

Jest to piąty już panel dyskusyjny z cyklu „Rozwój powiatu wałbrzyskiego w nowej perspektywie finansowania UE", który wiąże się z rozpoczęciem prac nad Strategią Rozwoju Powiatu Wałbrzyskiego na lata 2014-2020.

Celem najbliższego spotkania jest omówienie działań związanych z rozwojem kultury. Ważną częścią panelu będzie przedstawienie działalności instytucji kultury, możliwości aplikowania na zadania związane z kulturą oraz dyskusja na tematy związane z kierunkiem rozwoju kultury na terenie powiatu wałbrzyskiego. Wśród zaproszonych gości znajdą się przedstawiciele samorządów lokalnych, instytucji kultury i organizacji pozarządowych.

Gorąco zachęcamy do udziału w spotkaniu i zabraniu głosu w dyskusji, która może stać się znaczącym wkładem w tworzeniu dokumentów strategicznych dla rozwoju naszego regionu w przyszłym okresie programowania.

Relacje z wcześniejszych spotkań oraz prezentacje na nich przedstawiane znaleźć można na stronie: www.powiat.walbrzych.pl w zakładce Strategia Rozwoju Powiatu.

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group