Poniedziałek, 6 lipca
Imieniny: Dominiki, Łucji
Czytających: 2866
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Mogą zamieszkać w wyremontowanym budynku

Wiadomości: REGION, Boguszów-Gorce
Piątek, 7 października 2011, 12:00
Aktualizacja: 12:00
Autor: PAW
Fot. UM Boguszów–Gorce
Waldemar Kujawa, burmistrz Boguszowa–Gorc ogłosił nabór wniosków do zasiedlenia lokali mieszkalnych przy ulicy Żeromskiego 29 w Kuźnicach.

Lokale mieszkalne w budynku przy ulicy Stefana Żeromskiego 29 w dzielnicy Kuźnice są po kapitalnym remoncie. Wyposażone zostały w instalację elektryczną, wodno-kanalizacyjną, gazową oraz ogrzewanie gazowe.

Stawka miesięczna czynszu za 1 m kwadratowy wynosi – 7,63 zł.

Gmina może dokonać wymiany dotychczas zajmowanego lokalu na lokal w wyżej wymienionym budynku w zamian za zrzeczenie się przez najemcę prawa najmu i zwolnienie dotychczasowego lokalu.

Osoby zainteresowane zasiedleniem lokali przy ulicy Stefana Żeromskiego 29, mogą składać wnioski w terminie do 20 października w sekretariacie Urzędu Miejskiego, Plac Odrodzenia 1 w Boguszowie-Gorcach.

Więcej informacji na stronie internetowej: bip.boguszow-gorce.pl oraz w Urzędzie Miejskim w Boguszowie-Gorcach pok.208.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~właściciel 7-10-2011 12:59
Powinni urządzić przetarg na stawkę za 1 m2, wtedy wygrają ci, którzy chcą płacić najwięcej. Teraz, to gdy wniosków wpłynie za dużo - znowu będą wątpliwości. Proponowana stawka jest wyjątkowo atrakcyjna - płacę niewiele mniej mając mieszkanie prywatne, które sobie sam musiałem wyremontować, a wcześniej kupić.
~oglądacz 7-10-2011 18:45
Wczoraj w dzielnicy Szczawienko Wałbrzych miał być Prezydent Wałbrzycha pan Szełemej -PO- olał ludzi którzy przyszli- nikogo z miasta nie było !!!Osoby które przyszły były rozczarowane (w kurw....)Tak postępuje WŁADZA W WAŁBRZYCHU z PLATFORMY OBYWATELSKIEJ.Nie którzy o laskach odeszli do domów , mówiąc nie parlamentarne słowa . Kto zgadnie pod czyim adresem?

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group