Wtorek, 27 września
Imieniny: Kosmy, Damiana
Czytających: 3182
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

powiat wałbrzyski: Powiat przyznał stypendia sportowe

Wtorek, 10 maja 2011, 10:58
Aktualizacja: 10:59
Autor: PAW
powiat wałbrzyski: Powiat przyznał stypendia sportowe
Fot. red
Zarząd Powiatu Wałbrzyskiego przyznał stypendia i nagrody sportowe.

Uchwałą Nr 58/2011 Zarządu Powiatu Wałbrzyskiego z dnia 5 maja 2011 roku w sprawie przyznania stypendium sportowego osobom fizycznym za osiągnięte wyniki sportowe w 2010 roku przyznano 23 zawodnikom stypendia sportowe w kwocie 250 zł (brutto) miesięcznie.

Osoby, które otrzymały stypendium to: Dawid Tejchman (Zapaśniczy Ludowy Klub Sportowy "Zagłębie" Wałbrzych), Łukasz Charzewski (Zapaśniczy Ludowy Klub Sportowy "Zagłębie" Wałbrzych), Paulina Majchrowska (Zapaśniczy Ludowy Klub Sportowy "Zagłębie" Wałbrzych), Ernest Mickiewicz (Zapaśniczy Ludowy Klub Sportowy "Zagłębie" Wałbrzych), Natalia Ochal (Zapaśniczy Ludowy Klub Sportowy "Zagłębie" Wałbrzych), Agnieszka Rakoczy (Zapaśniczy Ludowy Klub Sportowy "Zagłębie" Wałbrzych), Michał Jóskowski (Zapaśniczy Ludowy Klub Sportowy "Zagłębie" Wałbrzych), Laura Robocińska (Zapaśniczy Ludowy Klub Sportowy "Zagłębie" Wałbrzych), Amadeusz Walczak (Zapaśniczy Ludowy Klub Sportowy "Zagłębie" Wałbrzych), Agata Łagoźna (Zapaśniczy Ludowy Klub Sportowy "Zagłębie" Wałbrzych), Patrycja Siwek (Zapaśniczy Ludowy Klub Sportowy "Zagłębie" Wałbrzych), Jakub Pytka (Ludowy Kolarski Klub Sportowy "Górnik” Wałbrzych), Tomasz Mickiewicz (Ludowy Kolarski Klub Sportowy "Górnik” Wałbrzych), Ilona Omilusik (Uczniowski Ludowy Zapaśniczy Klub Sportowy "Heros" Czarny Bór), Renata Omilusik (Uczniowski Ludowy Zapaśniczy Klub Sportowy "Heros" Czarny Bór), Julita Omilusik (Uczniowski Ludowy Zapaśniczy Klub Sportowy "Heros" Czarny Bór), Natalia Lubowska (Uczniowski Ludowy Zapaśniczy Klub Sportowy "Heros" Czarny Bór), Przemysław Sobies (Uczniowski Klub Narciarski "Melafir" Czarny Bór), Bartłomiej Gwałt (Uczniowski Klub Narciarski "Melafir" Czarny Bór), Mateusz Rusnarczyk (Uczniowski Klub Narciarski "Melafir" Czarny Bór), Rafał Kaczor (Kaczor Boks Team Wałbrzych), Krzysztof Sadłoń (Kaczor Boks Team Wałbrzych), Mariusz Burzyński (Kaczor Boks Team Wałbrzych).

Uchwałą Nr 59/2011 Zarządu Powiatu Wałbrzyskiego z dnia 5 maja 2011 roku w sprawie przyznania nagród i wyróżnień dla osób fizycznych za osiągnięte wyniki sportowe oraz dla trenerów i innych osób wyróżniających się osiągnięciami w działalności sportowej za rok 2010 nagrody przyznano w następujących kategoriach:

Kategoria: Najlepszy Młody Sportowiec – junior - Bartłomiej Gwałt (Uczniowski Klub Narciarski "Melafir" Czarny Bór), Dawid Tejchman (Zapaśniczy Ludowy Klub Sportowy "Zagłębie” Wałbrzych), Natalia Lubowska (Uczniowski Ludowy Zapaśniczy Klub Sportowy "Heros" w Czarnym Borze).

Kategoria: Najlepszy Sportowiec - senior - Robert Kulesza (Klub Kolarstwa Górskiego MTB Wieża Anna Szczawno-Zdrój), Rafał Kaczor (Kaczor Boks Team Wałbrzych), Bartłomiej Kwiatek (Sudecki Ludowy Klub Sportowy "Książ" Wałbrzych).

Kategoria: Najlepszy Sportowiec Niepełnosprawny - Piotr Nowicki (Stowarzyszenie Mogę Wszystko w Wałbrzychu).

Kategoria: Najlepszy Trener - Zbigniew Grabowski (Zapaśniczy Ludowy Klub Sportowy "Zagłębie” Wałbrzych), Zdzisław Kotas (Uczniowski Klub Narciarski "Melafir" Czarny Bór), Dariusz Piaskowski (Uczniowski Ludowy Zapaśniczy Klub sportowy "Heros" Czarny Bór).

Wyróżnienia dla działaczy sportowych - Jan Szymczak (Zapaśniczy Ludowy Klub Sportowy "Zagłębie” Wałbrzych), Maria Świetlik (Stowarzyszenie Kultury Fizycznej "Sudety Petanque” Boguszów – Gorce), Władysław Góra (Ludowy Kolarski Klub Sportowy "Górnik” Wałbrzych).

Czytaj również

Komentarze (8)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group