Poniedziałek, 8 sierpnia
Imieniny: Cypriana, Dominika
Czytających: 4466
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Przywłaszczyła sobie torebkę

Środa, 20 grudnia 2017, 9:06
Autor: red
Wałbrzych: Przywłaszczyła sobie torebkę
Fot. KMP Wałbrzych
Realizując uzyskaną informację własną funkcjonariusze Komisariatu Policji I w Wałbrzychu zatrzymali 25–letnią mieszkankę Wałbrzycha. Kobieta w jednym ze sklepów wielkopowierzchniowych dokonała przywłaszczenia torebki z pieniędzmi, dokumentami oraz telefonem komórkowym.

1 grudnia tego roku inna mieszkanka naszego miasta wybrała się na zakupy do jednego z marketów w dzielnicy Piaskowa Góra. Podczas pakowania towarów odłożyła torebkę przy kasie, a następnie wychodząc ze sklepu zapomniała o niej. Fakt ten wykorzystała 25-letnia kobieta i przywłaszczyła sobie znalezione mienie, w tym między innymi dokumenty, gotówkę w kwocie 2500 tysiąca złotych oraz telefon komórkowy warty 2750 złotych.

Mundurowi prowadząc czynności operacyjne ustalili i zatrzymali sprawczynię tego czynu w miniony piątek przy ul. Orkana w Wałbrzychu. W trakcie przeszukania mieszkania kobiety funkcjonariusze zabezpieczyli przywłaszczony telefon, który niebawem trafi do właścicielki.

25-latka przyznała się do zarzucanych jej czynów i stanie teraz przed sądem. Za przywłaszczenie cudzej rzeczy ruchomej wałbrzyszanka może trafić do więzienia nawet na 5 lat.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group