Poniedziałek, 26 października
Imieniny: Damiana, Lucjana
Czytających: 1809
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Weekend z wałbrzyską policją

Wiadomości: Wałbrzych
Wtorek, 9 września 2014, 6:25
Autor: opr.red.
Fot. użyczone/www.walbrzych.policja.gov.pl
W miniony weekend wałbrzyscy policjanci nie tylko czuwali nad bezpieczeństwem mieszkańców powiatu, ale także wzięli czynny udział w różnych imprezach organizowanych na rzecz dzieci i ich rodzin.

W miniony weekend wałbrzyscy policjanci wzięli udział w festynie rodzinnym, który odbył się w Chwaliszowie. Podczas spotkania z dziećmi omówione zostały zasady bezpieczeństwa w drodze do i ze szkoły.

Funkcjonariuszy z wałbrzyskiej komendy nie zabrakło również w Teatrze Dramatycznym, gdzie w ramach akcji „Cała Polska Czyta Dzieciom” wspólnie z parlamentarzystami oraz przedstawicielami władz samorządowych odczytali fragmenty „Trylogii” Henryka Sienkiewicza.

W niedzielę policjanci aktywnie uczestniczyli w pikniku pod nazwą „Pasja Przygoda Adrenalina” organizowanym na terenie Zamku Książ. Obecni w nim również byli przedstawiciele organizacji pozarządowych oraz innych służb mundurowych.

Ponadto przez cały weekend odbywały się „ Dni Wałbrzycha”. Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu i jednostek podległych bezustannie czuwali nad bezpieczeństwem nie tylko mieszkańców naszego powiatu, ale także innych uczestników imprezy.

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~ 9-09-2014 20:34
brawo

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group