Czytających: 5071

Wałbrzych: Zastal nie pozostawił zludzeń

Niedziela, 7 marca 2021, 8:52
Aktualizacja: 8:58
W meczu koszykówki kadetów, młodzi Górnicy ulegli wyraźnie Zastalowi Zielona Góra 49–84.

Już pierwsza kwarta pokazała, kto w tym meczu będzie rozdawać karty. Goście grali skutecznie i dysponowali szczelną defensywą i w efekcie po 10 minutach było 13-24. Druga ćwiartka wyglądała podobnie. Zastal kontrolował wydarzenia na parkiecie i z minuty na minutę powiększał przewagę i po 20 minutach było 26-46. Trzecia kwarta była najbardziej wyrównana i w niej wałbrzyszanie dzielnie stawiali opór i po 30 minutach przegrywali 42-63. W ostatnich 10 minutach sytuacja wróciła do normy i to goście zdobywali punkty, a nasi walczyli, ale niewiele mogli zdziałać i stąd wynik meczu 49-84.

Górnik Wałbrzych - Zastal Zielona Góra 49-84 (13-24, 13-22, 16-17, 7-21)

Górnik: Dadas 24, Gromek 10, Sławiński 6, Nowak 5, Matczak 4, Dragon 0, J.Szymaniak 0, Rasztar 0, Sawicki 0, M.Szymaniak 0, Rumniak 0, Jamroży 0.