Czwartek, 18 sierpnia
Imieniny: Heleny, Karoliny
Czytających: 2878
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Zatrzymany za kradzież telefonu

Wtorek, 31 maja 2016, 6:50
Autor: opr.red.
Wałbrzych: Zatrzymany za kradzież telefonu
Fot. red.
Funkcjonariusze z Komisariatu Policji I w Wałbrzychu odzyskali telefon komórkowy o wartości ponad 2,5 tys. złotych, który został skradziony z jednego z salonów sprzedażny telefonów komórkowych.

24 maj policjanci z wałbrzyskiej „jedynki” zostali powiadomieni o kradzieży telefonu komórkowego z salonu sprzedażny telefonów. Z relacji zgłaszającej wynikało, że do salonu wszedł młody mężczyzna zainteresowany kupnem nowej komórki. Prosił o prezentację rożnych modeli. Mężczyzna oświadczył, że się zastanowi i wyszedł z salonu. Wówczas ekspedientka stwierdziła brak jednego z telefonów wartości ponad 2,5 tys. zł.

Niezwłocznie po otrzymanym zgłoszeniu, funkcjonariusze podjęli działania mające na celu ustalenie sprawcy kradzieży. Ekspedientka szczegółowo opisała wygląd złodzieja. Na podstawie sporządzonego rysopisu śledczy wytypowali, jako sprawcę kradzieży 20-letniego mieszkańca Wałbrzycha.

27 maja mężczyzna został zatrzymany. W czasie przesłuchania przyznał się do popełnienia kradzieży. Skradziony telefon odzyskano.
O dalszych losach 20-latka zadecyduje sąd. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group