Wałbrzych: Zwycięscy kadeci

Czwartek, 5 listopada 2020, 8:08
Aktualizacja: 8:17
Koszykarscy kadeci wałbrzyskiego Górnika pokonali 87–50 WKK II Wrocław.

Już w pierwszej kwarcie wałbrzyszanie zaznaczyli swoją przewagę i po 10 minutach prowadzili 24-17. W drugiej ćwiartce gra podopiecznych trenerów Glapińskiego i Domoradzkiego wyglądała jeszcze lepiej i biało-niebiescy z minuty na minutę powiększali przewagę, by do przerwy prowadzić 47-33. W trzeciej kwarcie Górnik zagrał bardzo dobrze w defensywie i dał gościom z Wrocławia zdobyć zaledwie 7 punktów i powiększył prowadzenie do stanu 61-40. W ostatnich 10 minutach gra miejscowych wyglądała nadal dobrze i w efekcie końcowa przewaga wzrosła do ponad 30 punktów.

Górnik Wałbrzych - WKK II Wrocław 87-50 (24-17, 23-16, 14-7, 26-10)

Górnik: Matczak 16, Gromek 14, Drzazga 12, Dragon 10, Nowak 8, Rasztar 4, Mateusz Szymaniak 4, Stywryn 4, Jakyb Szymaniak 2, Fesyk 2, Rumniak 2, Tatara 0.