Sobota, 2 lipca
Imieniny: Marii, Urbana
Czytających: 5008
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/Głuszyca: Agresywni mężczyźni zatrzymani przez policję

Sobota, 9 lipca 2011, 9:51
Aktualizacja: 9:52
Autor: red
Wałbrzych/Głuszyca: Agresywni mężczyźni zatrzymani przez policję
Fot. red
39–latek groził nożem swojej konkubinie, a 44–letni mężczyzna zamierzał zabić swoją matkę. Obaj trafili do policyjnego aresztu.

39-latek i 51-letnia kobieta żyją w konkubinacie przy ulicy Baczyńskiego w Wałbrzychu. Do awantur dochodziło u nich nader często. Jednak podczas ostatniej draki 39-letni nietrzeźwy mężczyzna nie wytrzymał i przystawił nóż do gardła 51-letniej kobiecie. Powodem takiego zachowania były słowa konkubentki. Kobieta kategorycznie zażądała, aby mężczyzna się natychmiast wyprowadził. 39-latek został zatrzymany przez policjantów V komisariatu w Wałbrzychu. W trakcie interwencji, w obecności funkcjonariuszy, w dalszym ciągu groził kobiecie pozbawieniem życia. Trafił do policyjnego aresztu wałbrzyskiej komendy. Jeżeli kobieta zdecyduje się na złożenie wniosku o ściganie, mężczyźnie grozić będzie kara do 2 lat pobytu za więziennymi kratami.

Tymczasem bezpośrednio po telefonicznym powiadomieniu, policjanci głuszyckiego komisariatu zatrzymali nietrzeźwego 44-letniego mężczyznę, który przy użyciu noża groził własnej matce pozbawieniem życia. Powodem jego agresywnego zachowania były pretensje w stosunku do matki o to, że nie ugotowała mu obiadu. 65-letnia kobieta postanowiła się bronić. Powiadomiła policję o całej sytuacji. Mężczyzna był już wcześniej karany za włamania, kradzieże, handel narkotykami oraz rozbój. Do tego ma wyrok w zawieszeniu za znęcanie się nad własną matką. 44-latek trafił do policyjnego aresztu wałbrzyskiej komendy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group