Niedziela, 26 marca
Imieniny: Larysy, Teodora
Czytających: 2834
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Bogata kartoteka

Wtorek, 14 lipca 2020, 6:36
Aktualizacja: Środa, 15 lipca 2020, 8:21
Autor: red
Wałbrzych: Bogata kartoteka
Fot. KMP Wałbrzych
Dwóch sprawców włamań i kradzieży zatrzymali w poprzednim tygodniu wałbrzyscy policjanci. Jeden z mężczyzn odpowie za popełnienie czterech przestępstw. Obaj kradli między innymi narzędzia i elektronarzędzia.

9 lipca w godzinach popołudniowych funkcjonariusze prewencji wałbrzyskiej komendy zatrzymali na gorącym uczynku przy ul. Piłsudskiego w Wałbrzychu 19-letniego mieszkańca naszego miasta, który w jednym ze sklepów znajdującym się przy tej ulicy dokonał kradzieży artykułów spożywczych. W toku wykonanych czynności procesowych policjanci drugiego komisariatu udowodnili mężczyźnie również kradzież z remontowanego mieszkania przy ul. Armii Krajowej elektronarzędzi o łącznej wartości 5,5 tysiąca złotych, a także włamanie do altanek na działkach usytuowanych w dzielnicach Nowe Miasto oraz Stary Zdrój, skąd skradziona została między innymi przenośna trampolina.

W sobotę w ręce policjantów w miejscu zamieszkania przy ul. Zagórzańskiej wpadł kolejny złodziej. Mężczyzna w maju tego roku włamał się do pomieszczenia piwnicznego. W tym przypadku chodziło o kradzież różnego rodzaju podręcznych narzędzi o łącznej wartości blisko 1350 złotych.

Obaj mężczyźni przyznali się do popełnionych czynów i złożyli obszerne wyjaśnienia. Podejrzani staną teraz przed sądem. Za kradzieże i kradzieże z włamaniami grozi im kara pozbawienia wolności do lat 10.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
2
29%
Hahaha
1
14%
Nudzi
0
0%
Smuci
2
29%
Złości
2
29%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group