Czwartek, 28 stycznia
Imieniny: Radomira, Tomasza
Czytających: 4605
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Debata społeczna dotycząca bezpieczeństwa na osiedlu „Podzamcze” w Wałbrzychu

Poniedziałek, 17 listopada 2014, 6:20
Aktualizacja: 7:23
Autor: opr.red.
Wałbrzych: Debata społeczna dotycząca bezpieczeństwa na osiedlu „Podzamcze” w Wałbrzychu
Fot. www.walbrzych.policja.gov.pl
W świetlicy Rodzinnych Ogródków Działkowych odbyła się debata społeczna na temat szeroko pojętego bezpieczeństwa na osiedlu „Podzamcze” w Wałbrzychu. Organizatorem spotkania była Rada Wspólnoty Samorządowej „Podzamcze”. Odbyło się ono przy udziale Prezydenta Miasta Wałbrzycha Romana Szełemeja, Komendanta Miejskiego Policji insp. Andrzeja Basztury, Komendanta Straży Miejskiej w Wałbrzychu Prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej „Podzamcze” oraz przedstawicieli Przedsiębiorstwa Turon i Zakładu Ubezpieczeń Uniqa.

Podczas debaty omówiono zadania już wykonane na rzecz miasta oraz planowane w najbliższej przyszłości, które dotyczą remontów oraz rewitalizacji. Poruszono temat wzrostu poczucia bezpieczeństwa wszystkich mieszkańców. W związku z czym przedstawiono projekt monitoringu na osiedlu Podzamcze oraz omówiono lokalizację i budowę nowego Komisariatu Policji w okolicy Podzamcza.

Również była mowa o zabezpieczeniu ulic osiedla patrolującymi funkcjonariuszami Straży Miejskiej. Dyskutowano także o bezpiecznym korzystaniu z sieci przemysłowych oraz instalacji elektrycznych w miejscach zamieszkania. Na koniec przedstawiono formę zabezpieczenia mienia mieszkańców przed kradzieżami i dewastacją.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group