Czytających: 5034

Wałbrzych, pl. Teatralny: Juniorzy starsi koszykarskiego Górnika wciąż w dołku

Piątek, 5 lutego 2010, 8:19
Aktualizacja: 8:21
Nie udał się kolejny mecz w tym sezonie juniorom starszym koszykarskiego Górnika Wałbrzych. Biało–niebiescy tym razem ulegli we własnej hali Śląskowi I Wrocław 67:90.

Pierwsza kwarta nie wskazywała na wysoką przegraną naszej ekipy. Wrocławianie po 10 minutach prowadzili jedynie 3 punktami. Dopiero drugie 10 minut pokazało w jakiej obecnie dyspozycji są obie ekipy. Śląsk zwyciężył tę część meczu 26:10 i na przerwę obie ekipy schodziły przy stanie 49:30 dla gości.

Po zmianie stron obie ekipy grały na wyrównanym poziomie, jednak wypracowana przewaga Śląska z drugiej kwarty nie pozwoliła wałbrzyszanom wrócić do gry. Śląsk I Wrocław ostatecznie wygrał 90:67 i z 9 zwycięstwami prowadzi w Dolnośląskiej Lidze Juniorów Starszych. Górnicy po piątej porażce w tym sezonie wciąż zajmują czwarte miejsce w tabeli.

Górnik Wałbrzych - Śląsk I Wrocław 67:90 (20:23, 10:26, 14:17, 23:24)